Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hívtak, hogy menjünk Bécsbe,...

Hívtak, hogy menjünk Bécsbe, igazából mennék, de eléggé rettegek. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mennénk a karácsonyi vásárba, tudom persze, hogy a budapesti már magasan veri, de azért megnéznénk. Csak mi van, ha pont akkor terrorista/ migráns támadás történik és életünket veszítjük :(

Meg állítólag már elég veszélyes hely lett az egész belváros, nagyon kriminális.

Volt itt valaki mostanában? Érdemes kimennem?

Vigyek spray-t vagy egyéb önvédelmi eszközt?



#Bécs #terror #karácsonyi piac
2018. dec. 12. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Idióta fideszesek...


Bécs sokkal jobb és biztonságosabb, mint Budapest!

Mennél egyszer a nyolckerbe, ott megtudnád mi a magyarok istene!


De mi nem vagyunk tele migrivel, ja... XD

Akadályozd meg a sorostervet a nemzeti inzultáción... idióta.

2018. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
90%

Éltem Bécsben egy évig, nem rég jöttem haza, a Karácsonyi vásáron is voltam és még élek. Soha nem ért semmi baj.

Volt, hogy találkoztam az aluljáróban részeg, őrült hajléktalanokkal akiktől féltem és képzeljétek magyarok voltak :) Hozzátenném, hogy nekem a vásár jobban tetszett mint itthon. Annyira őrzik a vásárt mint a budapestit.

2018. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%

Számodra, a legjobb önvédelmi fegyver az úgynevezett edukáció.

Nehéz és bonyolult dolog, éveken át tart és fárasztó elsajátítani akár az alapokat is, de után többé nem tudnak majd ennyire hülyének nézni és bedumálni neked minden szánalmas mocskot, politikai indokkal.

2018. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

Kevés.

Van művelt ismerősöm, és pont így benyel mindent.

Meg van róla győződve, hogy az ellenzék hülye (amiben mondjuk igaza van) és korrupt (szintén) - de ebből egy csavarral viszont az jön le neki, hogy akkor a kormánynak igaza van és igazat mond.

Na, ez nem igaz.

2018. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!