Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan maradhatunk távol a...

Hogyan maradhatunk távol a munkahelyi pletykáktól?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm olyan helyen dolgozik,ahol nagyon sok a pletykálós,férfiak,nők egybevéve.Ő nem foglalkozik másokkal,viszont mégis elkezdtek róla mondani mindenféle hülyeséget a háta mögött.Tudtok valami tippeket hogy egyedül hogy védheti meg magát?Hogyan szerezzen magának tekintélyt,hogy kell az ilyen rosszindulatú embereket leszerelni?Köszönöm!
2010. jún. 28. 21:54
 1/4 anonim válasza:
Már megint egy ismerősöm!!!!Aj miért nem válalják magukat az emberek?Persze hogy pletykálnak egy olyanról,aki még magát sem meri felválalni!
2010. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én sajnos nem tudom a választ, mert ugyanebben a cipőben járok, remélem lesz majd valami jó ötlet, viszont előző, neked nem mindegy, hogy egy anonim valakinek segítesz vagy az ő anonim ismerősének?
2010. jún. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tőle távol maradni. Elöbb vagy utóbb úgy is sorra kerülsz. Én is mindenkivel próbáltam jóba lenni, és úgy éreztem nem is volt senkinek, semmi baja velem. Megbántani biztos nem bántottam senkit. Erre azt hallom vissza olyan emberektől, akiket jól ismerek hogy gerinctelen vagyok, meg seggnyaló. És ezt olyan emberek mondták, akiket igazából alig ismerek, és nem sokat beszéltem velük. De nem foglalkoztam vele, épp elég baj az nekik hogy olyanok amilyenek... Ja és ha megmondod neki hogy kapják be, annál inkább csinálják. Bár ez már nem személyes példa. Csak munkatársam beolvasott egy ilyen pletykásnak. Azt hiszed érdekelte hogy állítsa már le magát? Már szaladt is az egyik barátnőjéhez és panaszkodott...
2010. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első:ne idegesítsél fel!Gondolkodj már logikusan:mivel anoním az oldal,miért ne vállalnám fel magam?Az ismerősömnek akartam segíteni,mert nem sok minden jutott eszembe amit tanácsként tudnék neki mondani.Úgyhogy jobb ha nem pattogsz.Többieknek köszönöm a választ:)
2010. jún. 29. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!