Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetem és főiskola mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem és főiskola mellett is együtt maradhatunk?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy ha akarunk akkor igen :)

Valójában tapasztalatok érdekelnek, olyan emberektől akik hasonló helyzetben vannak:

Én elsőéves főiskolás vagyok, a párom jövő szeptemberben megy egyetemre. Mindketten debreceniek vagyunk, és az iskolák is itt vannak, én mégis attól tartok hogy az eltérő időbeosztás, stb. miatt nehéz lesz ez így. Túlaggódom?


2009. dec. 28. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is épp most vagyunk elsőéves hallgatók. Sajnos az óráinkat sikerült úgy összehozni h ütközésben voltak:S ráadásul most a vizsgaidőszak is.. :S sokkal ritkábban találkozunk de még mindig együtt vagyunk mert szeretjük egymást! :) Arra azonban figyelj hogy azért próbáljatok meg egymásra szentelni minél több időt, de nyugalom nem lesz semmi gond:) Sok sikert! :)
2009. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Túlaggódod. :) Én például dolgozom és mellette esti tagozatos egyetemre járok, mégis van időm a páromra. Akartok egymással lenni, szeretitek egymást, egy városban vagytok, semmi akadálya nem lesz hogy együtt maradjatok. Persze a vizsgaidőszak kemény lesz, de mivel mindketten tanultok, nem lesz nehéz megértenetek hogy akkor nem tudtok olyan gyakran találkozni.
2009. dec. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hahaha , asszem a pécs pest durvább
2009. dec. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akarat kérdése.
2009. dec. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 arc78 ***** válasza:
szeged - pest :/
2009. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaj ugyanmár. én mikor összejöttem a párommal épp akkor mentem főiskolára, ő meg dolgozni. azóta is együttvagyunk most vagyok végzős. és sokat tudtunk talizni. a főiskola nemegy szigorított börtön, nemolyan para az amilyennek gondoljátok, van bőven szabadidőd, de csinálhatsz is magadnak :D
2009. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!