Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a baja ennek a két népnek...

Mi a baja ennek a két népnek egymással?

Figyelt kérdés
Mi a bajuk egymással a románoknak és a magyaroknak? Én Romániában élek és nem értem hogy egyes embereknek mi a bajuk az elöbb említet két nemzettel,bárhová felmegyek,mint pl.Youtube,Instagram stb. azt láttom hogy nincsenek túl jóban egymással. Én Romániában élek és szerencsére olyan román emberek lettek a barátaim akiket nem érdekel hogy én magyar vagyok,máshol mégis azt láttom hogy marják egymást.Én megértem hogy a magyarok fújnak a románokra mert elvették egy elég nagy földrészüket,de most már ideje tovább lépni és azért a románok is beválhatják hogyha a magyarok nem lennének Romániában az ország nagyon ellustulna. Nektek Mi a véleményetek?

2019. jan. 11. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
A magyarok közül csak a buta, hergelhető rész szokott trianonozni meg nagymagyarországozni, meg szidni a "mocskos románokat" még mindig. Nem zavarja őket, hogy azóta eltelt majd egy évszázad, béke van EU meg szabad határok. Egy átlagos határon túli magyar meg köszöni, jól elvan, éli az életét, nem gyűlöl a románokat se, és ha van egy kis jó ízlése, értetlenül áll az "Édes Erdély" giccs előtt is.
2019. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tudod, más a politika és más a mindennapi élet.
2019. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!