Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy él még a kútba esett kisfiú?

Figyelt kérdés

Tegnap indexen is meg origón is kiemelt hír volt, de most semmi friss nincs róla.

Pedig már 2 napja is, meg tegnap is olyan hírek voltak, hogy 6-8 óra lehet hátra a mentésből.

És hogy óvatosan nyilatkoznak, mert sok a nem várt akadály, de akkor is lassan 24 óra telt el, összesen meg már vagy 10 nap.



2019. jan. 23. 16:05
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
18%
Az Indexen szokás szerint fontosabb, hogy mi van a megdöglött kismacskával.
2019. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Azért nem, tegnap legfelül volt, szerintem előző nap is.


De ez nem volt válasz!

2019. jan. 23. 16:15
 3/46 Andizsuzsi ***** válasza:

kicsi az esélye


Valószínűleg nincsenek új hírek, nem sikerült még elérni.

2019. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Szerintem sem él, és én is így gondolom, hogy el sem érték. Lehet sokkal mélyebb a kút, mint azt hitték.

De arra is gondoltam, hogy megvan a holttest, és a szülők megtiltották, hogy nyilvánosságra hozzák.

Szörnyű lehet, felfoghatatlan.


Igazából eddig sem volt túl sok érdemi hír, mégis napról napra voltak cikkek, ha más nem, hát annyi, hogy nagyon lassan haladnak, vagy mit terveznek x óra múlva. Ezért hiányolom most az új híreket.

2019. jan. 23. 16:28
 5/46 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. De bízni kell benne, hogy még igen. Egészen addig, míg egyértelmű bizonyíték nem kerül elő az ellenkezőjére.
2019. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Egy csoda lenne.

De már eltelt talán 12 nap, ennyit lehetetlen kibírni.

Az elméletek szerint ha kómába esett, akkor kevesebb energia kell. Mivel gyerek, ezért az ő szervezete ellenállóbb.

Na de hogy 1,5 hétig ne egyen, ne igyon...

Én úgy érzem, el sem juthatott idáig, hogy éhen/szomjanhaljon.

Gondolom nagyon hideg van odaelent, pár óra alatt megfagy.

A másik, hogy szerintem oxigén sincs.

Bár nem vagyok szakértő, 2x-3x jártam már barlangban, és ezeket tapasztaltam. Ha az üreg meg lefelé halad, akkor ezek gondolom hatványozottan jelentkeznek.

2019. jan. 24. 09:56
 7/46 anonim ***** válasza:
Ez a 11 nap, hogy beesett. De még csak ma ereszkedtek le a párhuzamos járatba. Szóval szerintem még incs meg szegényke.
2019. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 Andizsuzsi ***** válasza:

Az éhenhalás egyelőre még nem veszélyezteti, a kiszáradás inkább. A hideg -hacsak végzetesen ki nem hűl- a túlélést támogatja, hiszen lassítja az anyagcserét és a légzést.

Bár kicsi az esélye, nem lehetetlen, hogy életben van.

2019. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Van rá néhány % esély, igazatok van.

Várom nagyon a végét.

Az energiafelhasználás igaz, mármint hogy hidegben kevesebb kell, de a kihűléshez meg épp elég annak a kis gyenge testnek.

2019. jan. 24. 16:19
 10/46 anonim ***** válasza:

Én is várom a friss híreket.

Nagyon sajnálom a szülőket! :(

2019. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!