Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Törökországban az élet?

Milyen Törökországban az élet?

Figyelt kérdés
Hogy élnek ott az emberek? Nekem kicsit veszélyesnek tűnik Törökország, meg a férfiak is... :/
2010. jún. 30. 14:57
 1/1 anonim válasza:
100%

Torokorszagban az elet nagyban fugg attol, hogy melyik reszrol beszelunk. Hatalmas kulonbsegek vannak kelet es nyugat illetve varosi es falusi let kozott. Meg Magyarorszagon is megfigyelhetunk kulonbsegeket, akkor egy ekkora orszagban plane. Alapvetoen nyugaton toleransabbak a kulfoldiekkel szemben, mivel itt viragzik a turizmus, hozzaszoktak az 'idegenekhez', meg az idosebbek is. De ahany haz annyi szokas, ahogy mondani szoktak.

A veszelyesseget sajnos a media propagalja Magyaroszagon. Ha Torokorszag benne van a hirekben, akkor az biztosan robbantas vagy foldrenges. Van persze. Sajnos a kurd-torok viszony nem latszik rendezodni, de azert nem errol szol itt az elet. Pl eltem Spanzolorszagban ezelott. A helyzet hasonlo, baszkfold, ETA. Megsem ez jut eszunkbe ha Spanyolorszagra gondolunk. De ez mar mas kerdes, hogy a media miert propagalja igy Torokorszagot. Szerencsere a magyar turistak kezdik egyre inkabb felfedezni az orszagot. Isztambult es a Foldkozi- tenger terseget. Remelem, hogy idovel tobb varosba is lesz kozvetlen jarat Budapestrol.

A ferfiakkal kapcsolatban: igen, szeretik legeltetni a szemuket, jobban mint a magyarok, ezt meg kell tanulni kezelni.

A felelmrol meg annyit, hogy Budapesten jobban feltem sotetedes utan hazamenni, mint itt.

2010. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!