Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ezen az...

Miért van az, hogy ezen az oldalon a válaszolók egyre inkább a kérdezőket támadják?

Figyelt kérdés

A tematikus, adott téma köré csoportosuló kérdéseknél sablonos válasz, hogy nézz utána. Akkor is, ha a kérdező direkt a tapasztalatokra kíváncsi.

Egészség témában: menj orvoshoz. És ha én izgulok orvos vagy a diagnózis előtt és meghallgatnám mások tapasztalatait?

Háztartási gépek: nézz utána, vidd szerelőhöz.


Emberekkel kapcsolatos kérdéseknél megy az áldozathibáztatás. Biztos a kérdező a gyenge, a buta, a rosszindulatú.

Egyébként is, itt mindenki hipererős, jó a fizuja, szereti a munkáját, beéri 5-6 óra alvással, hipererkölcsös, tökéletes szülő, tökéletes a kapcsolata az ő szüleivel, tökéletes állattartó, egészségesen él, sportol, nem szed semmire gyógyszert, a gyászt 5 nap alatt feldolgozza...


Ha én kérdezek, tuti leoltanak, ha mások (szerintem tök érdekes, jogos és rendben levő) kérdéseit olvasom, a válaszadók őket is csak ekézik.


2019. febr. 9. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Mert az általad példának felhozott kérdéseket tényleg semmi értelme itt feltenni. Ha egészségügyi problémád van, arra orvos tud biztosat mondani. Te vagy egy itteni válaszoló könnyen félrediagnosztizálhat valamit, és akkor egy jószándékú válasznak is rossz vége lehet.
2019. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi van, ha megnyugtatnak vagy egyszerűen jól esik mások tapasztalait olvasni abban a pár napban, hétben, amikor amúgy is full stressz az ember?



Milyen kérdést éri meg akkor szerinted feltenni az egészség témakörnél???

2019. febr. 9. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Azért mert ebben is megmutatkozik a tipikus bunkó magyar mentalitás tisztelet a kivételnek. Sajnos itt nálunk az emberek többsége ilyen. Mondom, mert több országban is megfordultam de ilyen viselkedésr nrm tapasztaltam. Habár itt a kérdés nem erre vonatkozott, de részben kapcsolódik a kérdésedhez. Stílus maga az ember.

Egy normális tanult értelmes ember normális választ ír, legyen az férfi, vagy nő, szerintem. És nőtől alpári valaszt itt olvasni még ha nem publikus a valaszoló személye: főleg ciki, égő. De egy férfitől is szintén az, ilyen férfivel szóba sem állnék, aki nem tud kultúráltan ember módjára beszélni, írni és válaszolni, valamint viselkedni.

2019. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!