Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinéznek emiatt. Nektek mi a...

Kinéznek emiatt. Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Nem járok bulizni, csak néha 1-1 koncertre, ami érdekel. Értelmetlennek tartom és taszít, hogy csupa részeg ember között legyek. Nem értem őket. Mi a jó abban, hogy tökrészegen ugrabugrálnak, mint valami állatok? És ezt ,még élvezik is... Nem az, én is szoktam inni, de nem úgy, h "mindegy, hogy mit csak kiüssön és aztán ne emlékezzek semmire"... És ha erről beszélek a velem egykorúaknak, akkor jönnek a "furcsanézések". Meg elkezdik osztani az észt, hogy te ezt nem érted, ez megoldás a problémáinkra, csak így tudunk felszabadultan szórakozni.Csak én nem értem, mi ebben a szórakozás?
2010. júl. 1. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nézd, én elfogadom,ha valakinek nem igénye a bulizás, vannak is ilyen barátaim. De az igenis engem is zavarna, ha valaki lenézne amiatt, ahogy én jól érzem magam, és ebből következtetéseket vonna le az intelligenciámra, érzelmi világomra stb. vonatkozóan. A "kinézés" szerintem a megvető hozzáállásod miatt van, mert nem azt mondod, hogy "én nem szeretek bulizni, nem az a típus vagyok" - ezt szerintem az emberek 95 százaléka elfogadná - hanem azt, hogy "ez primitív, én nem értem, mi a jó ebben". Érted?
2010. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem azt mondta hogy nem szeret bulizni.De neked a bulizás azt jelenti hogy segg részegre iszod magad???Elég szomorú...

Én se szeretem az ilyen embereket.De kapaszkodj meg!Bulizni szeretek.Attól függetlenül hogy nem iszom le magam.

2010. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled. Én sem járok bulizni, koncerten most voltam életemben először, de nem volt egy egetrengető nagy élmény. Alkoholt nem iszok, mert egyrészt nem szeretem az ízét, másrészt nem szeretem elveszteni a kontrollt magam felett. Ha rá akarnak beszélni, hogy igyak, határozottan megmondom, hogy nem. 2-3 próbálkozás után úgyis megunják. Ennek ellenére nem vagyok egy bezárkózott valaki, férjnél vagyok, vannak barátaim, szeretek barátkozni, szórakozni, felszabadultan, jól érezni magam, de nem részegen egy buliban. 24/L
2010. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én se szoktam s.ggrészeg lenni, de nem érdekel, ha valaki igen (amíg nem bánt másokat, vagy nem sodorja veszélybe saját magát, vagy nem a kedvesemről van szó :D ) - nem szeretem a nagyon részegséget, de végülis az ő dolga.
2010. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem!

Viszont veled egyet értek!

2010. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mennyi idősek vagytok?
2010. júl. 1. 15:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

15:44 vagyok.

Sok részeg embert látok, azért írtam ezt.


Még nem járok bulizni, de hát ugye azok a nagy bulik 24h-kor kezdődnek...

2010. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a buli mindig is attól volt buli, hogy másnap is pontosan emlékeztem mindenre, és én sem értem, mi a jó abban, ha valaki kifizeti egy koncertjegy árát, és a koncert előtt annyira leissza magát, hogy már az előzenekar alatt bealszik. Nem nézem le, csak nem értem. Eleinte engem is cikiztek, hogy nem iszom, de idővel rájöttek, hogy jó, ha van egy józan is a csapatban, mert például segít hazajutni, ha te már egyedül nem bírsz.
2010. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj, nem mindenkinek ez a szorakozas. Keress hasonlo karakteru embereket, mert ok nem ez alapjan fognak megitelni. En ugyanugy voltam, mint te. Ugyanolyan part valasztottam, a barataim is hasonlo felfogasuak, igy nem neznek ki ezert.


23/N

2010. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező ne aggódj,teljesen igazad van.
2010. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!