Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire normális ha a barátnő...

Mennyire normális ha a barátnőmnek ugyanaz a keresztneve, mint az anyámé?

Figyelt kérdés
Van erre valami íratlan szabály, vagy bármilyen szokás kapcsolódik hozzá, hogy nem előnyös?

2019. febr. 20. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy bezárt az opni.
2019. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem baj, nincs semmi jelentősége ennek
2019. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nekem meg a vezetéknevem ugyanaz, mint apámé.
2019. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori nevekkel megeshet a dolog. A vallás nem is tiltja, hogy feleségül vedd.

Az én nevemet a második keresztnevem különbözteti meg az anyai nagyanyámtól. Még a vezetéknevünk is azonos.

2019. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a keresztnevem mint az anyósom neve, a sógorom feleségének pedig az a 2.keresztneve, és sógorom ha mérges rá így is hívja. Nincs ebben semmi furcsa , így jött ki, sosem zavart ez senkit , maximum jót mosolygunk rajta ha valaki ezól, hogy Zsuzsi és mindenki odafigyel rá. :)

Nem hiszem hogy ez bármit is befolyásolna vagy olyan tényező lenne, ami furcsaságot okozhat, illetve szerintem semmi pszichés háttere nikcs, maximum akkor hogyha folyton ilyen nevű nőkkel próbálnál ismerkedni.

2019. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátom édesanyjának, az én édesanyámnak és nekem is azonos a keresztnevünk (Sára), sőt a kislányunk is megkapta második keresztnévként ha már így hozta az élet:) sosem volt ebből probléma
2019. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális! Börtönbe is zárhatják miatta!
2019. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez most miért nagy szám? Semmi baj nincsen vele. Ne aggódjál.
2019. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyakori, semmi extra névnél miért ne lenne normális? Hány Kati, Zsuzsi, Éva, stb van?

Ha különleges nevük van, az esetleg vicces egybeesés.

2019. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!