Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek ha egy...

Milyen okai lehetnek ha egy 19 éves lány nincs fent semmilyen közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed az olyan emberekről, akik nincsenek fent sehol?
2010. júl. 3. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyeneket,szegények és nem nagyon telik nekik netre.De persze lehet más oka is ,egyszerűen nem érdekli a számítógép,internet.Én is csak 2-3 hónapja regisztráltam a wiw-re,a többin pl.a májvipen nem nem vagyok fent, mert elég keveset vagyok gép előtt.
2010. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyen vagyok fennt,a többi egyszerűen nem érdekel,időm lenne rá,de nem érdekel.Mégis mi lenne a véleményem,nem mindenki foglalkozik ilyen baromságokkal.

Egy 19 éves lány

2010. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Én meg azt utálom, ha valaki úgy írja a myvipet, meg facebookot, hogy májvip és fészbut. Azt hiszi ettől annyira menő
2010. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért létszükséglet a közösségi oldal?
2010. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A legtöbb embernek van, és furcsa, hogyha valakinek nincs. Kíváncsi vagyok, mások milyen okot feltételeznek emögött.
2010. júl. 3. 15:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl sok oka lehet.

Nincs net.

Nincs idő.

Nincs kedv(lusta, nem bánná ha lenne de vannak más dolgai is).

Nincs érdek.(nem érdekli)

Bojkottálja.:D Mert szerinte hülyeség, csakazért se regel be.

2010. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy gondolja neki élőben jobban kellenek a barátok, ha valakivel nem tartja a szoros kapcsolatot azzal úgyse nagyon beszél, úgyhogy meglehet élni iwiw nélkül is.
2010. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nemrég lett, 16 vagyok igaz. Már 2 éve lehetne, de úgy voltam hogy nem akarok ekkora nyilvánosságot adni, nem jó ha annyian ismernek. De közvetlen képet mai napig nem teszek fel rá.
2010. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na én vagyok a te embered:D 19 éves lány vagyok, nem vagyok fent egyik közösségi oldalon sem, és igen én egyrészt bojkottálom, másrészt nem érdekel. Ha valakit nagyon el akarok érni, azt el tudom, annak viszont nem látom értelmét, hogy csak azért felregisztráljak, hogy legyen 300 meg 400 bejelölt "barátom", akiket még a büdös életben nem láttam, csak mert az menő, meg trendi, meg kúl. Vagy mondjuk azért, hogy x számú pasi odaírja, egy tök átlag kép alá, hogy sunáználak, vagy hasonlók:D Ezek a közösségi oldalak tele lettek magamutogató p*csákkal és p*csökkel, és nem vagyok hajlandó "közéjük tartozni".
2010. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekik van igazuk.

Én fennvoltam sok oldalon, mára csak a facebook-ot használom mert el akarok érni olyan ismerősöket, akiket csak az oldalon keresztül tudok. Ennek végülis örülök. :)

Képeket csak ismerősök láthatnak.

Szerintem van olyan ember, akinek nincs ideje erre. Nem bántom őket, mindenki maga dönti el hová regisztrál vagy mire használja az internetet :D

2010. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!