Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek ha egy...

Milyen okai lehetnek ha egy 19 éves lány nincs fent semmilyen közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed az olyan emberekről, akik nincsenek fent sehol?
2010. júl. 3. 14:28
1 2
 11/12 AudioTherapy válasza:

Gyerekek. Az első évemet húzom a debrecenin és a csoportomból én vagyok az egyetlen olyan ember, akinek nincs? Minek? "Há mer ott megvan minden anyag" Ja, igen, csak van közös email címünk is, amin szintén ott van minden. Akkora mayer meg csak nem vagyok, hogy az emailt megszüntessék, csak azért, hogy nekem legyen bukkom. :)


Az emberek egyáltalán nem gondolnak bele bizonyos dolgokba. Kedvenc együttes feltüntetése. Haver, szerinted érdekel valakit? Fav. könyv. Haver, szerinted érdekel valakit? Komolyan azt gondolják, hogy az embereket érdekli vagy csak feltűnési viszketegség? A kutyát nem érdekli "srác". Ja, de, akit igen, az meg fogja tőled kérdezni személyesen és beszélgetni fog veled ezekről a dolgokról. De addig a kutyát se. :)


Sokan azzal jönnek, hogy "mert ott sok régi ismerőst elérek". Anyád! Én erre azt mondom, most kilencedikén lesz az általános iskolás osztálytalálkozóm. Nyolc éve végeztünk... Ha valakivel úgy igazán jóban vagy, akkor azzal kölcsönösen bármikor eléritek egymást.


Igen, fészbukk és májvíájpí nélkül, geca. :)

2011. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Arra az egyre tényleg jó, hogy régi ismerősre rátalálj. Én költöztem, mások is költöztek, van aki eleve nem is a közelemben lakott. Kölyökkori ismerős, akivel vagy 10 évvel azelőtt találkoztunk utoljára(rám írt). Rokonok. Általános osztálytársak akikkel annyira nem vagytok jóban, hogy tartsatok kapcsolatot, de érdekel mivé érett.:) Meg ez, meg az. Van neki jó oldala, de amúgy én is elvagyok nélküle...
2011. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!