Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen ötletről, helyes vagy helytelen?

Figyelt kérdés
[link]

2019. ápr. 1. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem értem minek. Ha statikailag oké, akkor nem helytelen. Talán ronda, de ez ízlés dolga.
2019. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mansour ***** válasza:
Maga az ötlet érdekes szerintem, és ha a helyiek elfogadják, akkor nincs vele különösebb gond. Más kérdés, hogy az épületterv brutál ronda.
2019. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlen farokméregetésnek tartom. Nem vagyok híve ezeknek a toronyházaknak, csak olyan helyre szabad ilyet építeni szerintem, ahol illeszkedik a környezetébe.
2019. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mansour ***** válasza:

Egy ilyen épület sehol sem illeszkedne a környezetébe, legfeljebb egy posztkommunista lakótelepen. De lehetne magas épületet tervezni úgy is, hogy szép és környezetbe illő legyen. És az sincs sehol előírva, hogy felhőkarcolókat csak nagyvárosok központjába lehet építeni.

Én tudom értékelni az ilyen rendhagyó elképzeléseket, csak könyörgöm, szép épületeket tervezzenek már!

2019. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!