Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonosz a legtöbb...

Miért ilyen gonosz a legtöbb ember?

Figyelt kérdés
Valószinűleg nem csak itt, de szerintem itt nagyobb mennyiségben előítéletesek az emberek, ez miért van? Illetve miért akarnak rosszat egymásnak, és miért élvezik nézni, ha rossz másnak? Szerintem ez annyira ocsmány dolog..
2019. ápr. 6. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert a saját pszichés életük rendezetlen, könnyebb irigykedni, vagy mást hibáztatni mindig, mint egy kicsit önreflexívnek lenni. Ameddig megoldatlan komplexusaik vannak, így vagy úgy, bántani fognak másokat, akár nem feltétlenül tudatosan.

Sajnos ezzel egy átlagember nem sokat tud kezdeni.

A szándékos gonoszkodás is egyfajta kategória, azt antiszociális személyiségzavarnak hívják.

A te dolgod annyi, hogy megtanuld kezelni ezeket az embereket, ha már muszáj interakcióba lépned velük.

2019. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyemen gyárilag teljesen normális emberek pénzért és hatalomért utolsó aljas pondróvá süllyedtek.


Ami a legdurvább hogy saját magukat az erkölcsök és az erények jeles képviselőjének tartják.

2019. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a feltételezés többet mond el a saját magabiztosságodról és önértékelésedről, mint a "legtöbb ember"-ről.
2019. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!