Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a legjobb baratnom?

Figyelt kérdés

Elso osztalyba ismertuk meg egymast..5.ig joban voltunk egymassal..utana 2 evig nem birtuk egymast..szinte elhordtuk egymast mindennek kolcsonosen...de 7.ben ujra osszehozott minket a sors...8.ev vegeig nagyon joban voltunk..de nem csak nagyon joban hanem ugy tudjatok, mindenhova egyutt mentunk mindent egyutt csinaltunk..nagyon sok mindenen keresztul mentunk..na szoval 8.ev vegen valami baja lett..de nem tudom mi..irtam neki hogy nem e akar talizni es visszamondta altalaba..es igy mar nem is kerestem mert lattam hogy mas baratnoje lett...en se kerestem ot, es o sem engem..es igy eltavolodtunk..szoktam neha latni de o ram sem nez..szerintetek mitcsinaljak hogy ujra legjobb baratnom legyen??

Rairni nem merek mert felek hogy elkuld melegebb helyre vagy nemtudom..szerintetek hogyan kozeledjek fele megint??

(Most majusban lesz egy eve hogy nem beszelunk) de nekem nagyon hianyik..mar van hogy folyamatosan vele almodok :(

Segitsetek legyszives :(


2019. ápr. 14. 11:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!