Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és a legjobb barátnőm is. 16 éve ismerjük egymást, vele nőttem fel, nagyon fontos az élletembe. Együtt jártunk oviba, majd utána is tartottuk a kapcsoltatot, végül középiskolába(kisgimibe) újra összehozott minket az élet, osztálytársak lettünk. 5-be 6-ba azonban volt egy kis hatásszünet, eltávolodtunk egymástól. De hetedikbe újra jóba lettünk. Együtt nyaraltunk, szilvesztereztünk,azonban csatlakozott hozzánk egy "harmadik". Legyen a neve Anna. Most tizedikbe járunk, és tisztára úgy érzem hogy Anna tisztára elvette tőlem, mivel tudjátok dúsgazdag, és konrétan elvásárolta tőlem a legjobb barátnőm. Annát egyébként nem nagyon szeretem, a személyiségével van probléma. Eléggé domináms, figyelemfelhívó, és megőrül ha nem ő van a figyelem középpontjába. Állandóan előttem tervezgeti hogy majd ketten hova mennek, és nekem ebből már nagyon kezd elegem lenni. Higyan tudnék visszavágni neki? Hogyan tudnám visszaszerezni a legjobb barátnőmet?

Próbáltam már vele beszélni, és meg is értette, de túlságosan hat rá Anna, állandóan rá van mászva, sose hagy minket kettesbe beszélgetni, mert direkt elhívja valahova hogy ketten legyenek....



2016. dec. 22. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a "legjobb" baratnod nem all ki melletted, akkor talan megsem a legjobb... Ugy ertem, ha Anna hivja valahova, es csak ot, akkor neki azt kellene mondania, hogy "bocs, de csak akkor megyek veled, ha a legjobb baratnom is johet". Vagy, hogy "...ok, menjunk, de varj, szolok a legjobb baratnomnek, hogy jojjon o is velunk". Es, ha ez Annanak nem tetszik, a legjobb baratnodnek akkor is ot kene dobnia, es veled maradnia.

Szerintem o nem a legjobb baratnod, csak ot ismered legregebben.

Sajnalom :(

2016. dec. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen igazad van...tényleg nem a legjobb barátnőm...

Egész eddig azt hittem hogy az....hogy lehettem ilyen vak?

2016. dec. 22. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztal benne, es nagyon nem akartad ot elvesziteni. Szerintem nem erdemes megprobalni visszaszerezni. Egyszer beszeltel vele errol, es o ennek ellenere megsem all ki melled... Hat, nekem nem kene. A baratsag is a husegen alapszik, ugyanugy oszinte es feltetlen bizalom kell(lene) legyen, mint egy fiu-lany kapcsolatban.

Legalabbis, en igy erzem.

Es a baratsag egy arany fonal, ami ha egyszer elszakad, ossze lehet ugyan kotni, de a csomo megmarad.

2016. dec. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!