Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogyan szerezzem...

Mit tegyek, hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel nagyon megromlott a kapcsolatunk mostanság. Már nem ugyan olyan mint régebben, a legutóbbi veszekedésünk óta csak pár szót váltottunk muszájból. Rólam tudni kell, hogy mostanában nagyon frusztrált vagyok (ennek megvan az oka), néha a sírás kerülget. Ennek hatására nyersebb vagyok az emberekkel.... Ő volt az egyetlen akihez fordulhattam ha bármi baj van, csak a napokban csúnyán összevesztünk. Mintha mindig azon lenne, hogy a hibáimat kiszúrja, pedig igazán próbálok rajtuk uralkodni, hogy ne más napját rontsam el a hisztijeimmel. Egész nap szorongok, nagyon nehezen viselem, hogy senki sem segít. Szükségem van rá, hogy mellettem legyen. Hogyan szerezhetném vissza? Hogyan változzam meg?

2017. febr. 23. 18:02
 1/1 anonim válasza:

Ő is szokott hozzád fordulni, ha valami baja van vagy főleg csak te hozzá?

Talán az a baja hogy ő törődik veled te meg nem vele.. ?

Meg hát - nem tudom mi a problémád -, magad is megpróbálhatnád megoldani talán. Lehet hogy ez is jót tenne a kapcsolatotoknak, látná hogy úgymond nem csak mindig őt "nyúzod".

2017. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!