Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai generációjú tizen,...

A mai generációjú tizen, huszon éves lányok hogyan viszonyulnak a kézcsókos bemutatkozáshoz?

Figyelt kérdés

Ide sosem szoktam írni,de régóta van ez a kérdés a fejemben.


Én egy 20 éves fiú vagyok és sajnos gyűlölöm a generációm szokásait. (Értds: cigizés,drogozás,partner váltogatás stb.)


Egy teljesen ismeretlen fiatal lány hogyan venné ezt az első bemutatkozást? Főleg korabelitől.



Tippem szerint,attól tartanának,hogy egy ismeretlen szája hozzáért a kezéhez és milyen bacik kerültek rá.


2019. ápr. 15. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan miért tennél ilyet?
2019. ápr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Személyiségtől függ, de a legtöbben furának vélnék, és nem volnál kifejezetten népszerű vele. Nem utálna meg, vagy hasonló, csak tartana egy bizonyos távolságot. A kivételek meg fogadhatják abszolút pozitívan is, a nagy számok törvénye alapján van olyan lány, aki pont úgy látja a világot, ahogyan te.
2019. ápr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
40%
Egy pár hete így mutatkozott be nekem egy srác, én teljesen odavoltam hogy ilyen még létezik, és milyen kedves gesztus.
2019. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Huszonéves lány vagyok, szerintem nem gáz, de mindenképp szokatlan
2019. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elófordult már, ilyen furibb nagyszájú csajozós pasik néha benyomják.
2019. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kézcsókos bemutatkozásnál nem érhet a szád a lány kezéhez. Ha ennyire érdekelnek a szokások, akkor legalább nézz utána.

A kézcsókos bemutatkozásnak, köszönésnek az a lényege, hogy a férfi lehajol a nő kezéhez. Nem cuppant rá, és nem is emeli fel a nő kezét teljesen a szájához, hiszen pont a meghajlás a lényeg benne.

2019. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Rettentoen modoros.
2019. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Csatlakozom az előttem szólóhoz: rohadtul modoros. Nekem nagyon unszimpatikus lennél.


Ez minden csak nem udvariasság: menőzni akarsz, hogy te milyen egyedi meg mély meg elegáns vagy, közben meg nem veszed észre, hogy ezzel nagy valószínűséggel kellemetlen helyzetbe hozod a másikat.

2019. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szóval miért nem hasznos/miért nem lehet megmagyarázni hogy miért szeretnél kézcsókkal köszönteni bárkit?
2019. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon könnyű fura szokásokat kitalálni aztán fiatal lányokon kísérletezgetni vele. Gondolom, ugyanezt mondjuk a női főnököddel vagy akármilyen tekintélyszeméllyel már nem mernéd megkockáztatni. Mert pontosan tudod, hogy zavarba ejtő, kellemetlen lehet.

Szóval ne csináld légyszi. Egy sima szia, helló vagy jó napot tökéletesen megfelel.

2019. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!