Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb haverok hogyan viszony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb haverok hogyan viszonyulnak egy ilyen szituációban? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki 2-3 éve "hajt" engem és elvileg nagyon oda van értem. Amolyan félős típus és olyanok voltunk egy évvel ezelőtt, hogy se veled, sem nélküled. (Fontos információ, hogy érintetlen vagyok, tehát csak csókról van szó) Tehát, lassan egy éve nem volt köztünk semmi, csak beszélgetünk. Facebookon. Igazából ezzel nincs is bajom, mert nem szeretnék tőle semmi komolyat.

A sztori ott kezdődik, hogy nem hétvégén ott voltak buliba a hevrjai, ahol én is (Ő éppenséggel otthon volt) és egyik barátja lekért táncolni (én kb szájtátva meg vigyorogva adtam át magam) és kimentünk sétálni. A srác nagyon jól tudta, hogy ki vagyok, ennek ellenére is megcsókolt és nem kell, hogy mondjam, kimondhatatlanul jól éreztem magam vele. Vigyorogtam mint a tejbetök.

Na most, ha következő buliba mindketten ott lesznek.. vajon oda fog jönni hozzám, akivel legutóbb voltam, vagy inkább nem?

Tudom én is meggondolatlan voltam, de abban a helyzetben (meg ahogy kinéz) egy lány sem tudott volna nemet mondani.


2016. jún. 12. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a másik sráctól nem akarsz semmit (és ez 2-3 év alatt szerintem elég nyilvánvaló lett neki is, és a haverjainak is) akkor igen, van rá esély, hogy a srác máskor is felkér táncolni. másrészt meg nehogymár még te érezd magad kellemetlenül. :) Ha kedveled a fiút akivel táncoltál akkor ne érdekeljen, hogy más mit gondol a kialakult helyzetről, csak tedd amit jónak érzel.
2016. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Tudom én is meggondolatlan voltam, de abban a helyzetben (meg ahogy kinéz) egy lány sem tudott volna nemet mondani."

De. A normálisabb, kevésbé felszínes intelligens lányok igen. TE nem tudtál nemet mondani.

2016. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!