Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincsenek húsvéti...

Miért nincsenek húsvéti facebook posztok?

Figyelt kérdés
Karácsonykor, Szilveszterkor minden ismerősöm kiposztol valami képeslapot, jókívánságot. Most ez 1-2 ismerősöm kivételével elmaradt. Csak a nagyon vallásosak osztottak meg valami vallási tartalmat, meg a kisgyerekes anyukák a tojásketesést. Miért? Kicsit fura. :)

2019. ápr. 21. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerőseim nagyrésze írt húsvéti köszöntést a hírfolyamba.

Viszont privátban a személytelen, mindenkinek elküldött üzenetek szerencsére alig voltak nálam is most.

2019. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Sokan holnap fognak talán. Karácsonynál a szenteste és a 25 fix szinte mindenkinél, húsvètnál családfüggő, szerintem.
2019. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan nem tartjàk már. Az én ismerőseim belföldön turaznak most kicsit a napokban vagy wellnessben vannak a Facebook posztok alapján . Inkább a pihenesrol és a családról szól már ez a legtöbb esetben szerintem az embereknèl, nem a hagyományokròl.

A vallási hátterében meg szerintem a legtöbb ember nem is hisz.

2019. ápr. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.
2019. ápr. 22. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!