Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen tapintatlanok az...

Miért ilyen tapintatlanok az emberek egymással? Még az is fáj hogy 2 dolgot kifizessenek előttünk?

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom, hogy egyáltalán nem várom el senkitől hogy maga elé engedjen. Csak annyi, hogy nem gondoltam volna, hogy tényleg ennyire semmit nem néznek az embereket. 27 hetes kismama vagyok és most valahogy szembetűnőbb. Ha beállok a kilométeres sorba 2 dologgal inkább rám sem néznek az emberek. Konkrétan egyszer rosszul is lettem a boltban, de az se érdekelt senkit. Én eddig mindig ha valaki mögöttem keveset vásárolt előre engedtem. Sose néztem ki az, csak hogy 2-3 dolog van a kezében.

Sok elnézi, hogy mögötte 2 dologgal idős néni alig áll a lábán, aztán meg ott beszélget a boltban 1 órát.

Miért olyan nehéz ez?


2019. máj. 22. 10:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát én előre szoktam engedni a kevés cuccal lévőket, pláne ha még kismama is vagy kisgyerekkel van, de néha belefutok olyan tahókba... egyszer előreengedtem a kisgyerekes anyukát, ment velük egy faszi, azt hittem, együtt vannak, erre kiderült, hogy nem, csak úgy gondolta, elém mászik ő is, mert én úgyis ráérek... :/
2019. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Ez nem tapintatlanság, legfeljebb nemtörődömség :)


Személy szerint nem szoktam nézni, mi van mások kosarában vagy hogy kik állnak mögöttem. Ha sietnek vagy valami, akkor szóljanak. De én is azt tartom korrektnek, ha mindenki végigállja a maga sorát (kivéve ha indokolt a sietsége).

2019. máj. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!