Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az élet a Szegedi...

Milyen az élet a Szegedi Tudományegyetem tanárképző szakán?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki hogy szeptembertől az SzTE Tanárképző részére fogok járni magyar és drámatanár szakra. Az érdekelne, milyen az egyetemi élet, milyen a gólyatábor? A kollégiumok közül melyikbe érdemes menni? Vagy inább albérlet? Van színjátszó csoport az egyetemen? Illetve en block milyen a szgedi élet? eddig csak nyáron voltam lent, de érdekelne, év közben mennyire nagy a nyüzsgés, vannak-e bulik, ilyesmi.

Előre is köszönöm a válaszokat



#egyetem #színház #Szeged #kollégium #SZTE #színjátszás #tanárképző #diákéélet #szegedi tudomyányegyetem
2019. jún. 21. 12:26
 1/3 Halmai Annamária válasza:
Nagyon jó hely, tele van élettel egyetemi időszak alatt. Hétvégente meg nyáron leűrül, de tanidőben teljesen más. Én albiba voltam, koliba jobb ha több élményt akarsz.
2019. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, hogy melyik koiba célszerű jelentkezni ami aránylag közel van az egyetmhez, és aránylag igényes
2019. jún. 21. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

A Károlyi koliba semmiképp. Messze is van és igénytelen is. nyomasztó az egész épület. talán a Teleki, de én ott se bírnám, azért is voltam bejárós.


A város nagyon jó, tele fiatallal, programokkal. Az egyetem először sokk volt, rengeteg intéznivalóval, rohangészással, de aztán belejöttem. Tanárok vegyesek, többnyire jó fejek. Ami nehézség lehet, hogy ha nincs szerencséd, akkor 2 vagy 3 épületben is lesz órád, néha bajos odaérni mindenhová időben.

Az egyetemi könyvtár (TIK) szuper hely, van internet, kávéző, babzsák fotelek, légkondi, szép panoráma. A kedvenc helyem.

2019. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!