Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem féltek a mai világban...

Ti nem féltek a mai világban élni?

Figyelt kérdés
Általában véve az emberek nem jó indulatúak. Egyre jobban félek a mai világban élni.

2019. máj. 28. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Bár tény, hogy nincsenek barátaim.
2019. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában véve az emberek jóindulatúak. A frusztrált kisebbségtől pedig igyekszem elhatárolni magam.


Vannak dolgok és emberek, amiktől és akiktől tartok, de miattuk nem fogom rettegésben tölteni a földi időmet. A veszélyhelyzeteket pedig megfontoltsággal igyekszem minimalizálni.

2019. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem félek, csak nagyon-nagyon érzéketlen kezdek mindenkivel szemben lenni, és ez sokkal rosszabb. Jó: nem mondhatom azt, hogyha megyek az utcán, és valaki a közelemben elkezd balhézni, hogy nem paráznék, de ez kevésbé jellemzőbb, mint az érzéketlenség. Egyedül élek, elvagyok, dolgozom, otthon egyedül vagyok, néha eszembe jut, hogy "Mi lenne, ha...?", de összességében nem félek.
2019. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nem félek , mert a régi világból írok. :O
2019. máj. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 lilla64 ***** válasza:
100%
Nem félek,de óvatos vagyok.
2019. máj. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Hagyjuk már. Gyerekkoromban azt kellett hallgatnom, hogy micsoda veszedelmes világ van, hogy ma már ki sem lehet engedni a gyerekeket az utcára, mert elrabolják, megeszik õket. Ehhez képest simán egyedül csatangoltam (vagy haverokkal) már óvodás koromban is. Nem valami kis hegyi faluban: Pesten, Angyalföldön. Aztán felnõttem, és ma ugyanezt hallom a kortársaimtól, de még a tõlem 15-20 évvel fiatalabb szülõktõl is. Jaj, bezzeg régen!


Régen is az volt, ami ma. Semmi.

2019. máj. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem, a régi világban jobban félnék élni.
2019. máj. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Félelemre semmi ok, arra a régi világban is lehetett okot találni.

Bármennyire fél is valaki a mai világban élni, lehetősége nincs másikban tenni.

Ha másik világban élnél, neked akkor az lenne a 'mai'.

2019. máj. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel járhatnál négykázláb egész nap, mert bármikor el lehet esni.
2019. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem félek, mert nálam van az engedéllyel hordott fegyverem, amivel máris többet tettem a magam és családom védelméért, mint a magyarok többsége. Mindenki a maga biztonságáért felelős, másra nem érdemes számítani.
2019. máj. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!