Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azt mondjátok, hogy nem kell...

Azt mondjátok, hogy nem kell olvasni, de már szinte nem lehet kikerülni. Muszáj már szinte minden hírportálon azt olvasnunk, hogy x vagy y mit villantott éppen? Miért kell erről állandóan beszámolni? Így lehet csak mindent eladni?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategóriába írtam-e.
2019. júl. 15. 09:09
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:

Vannak akik csak ilyen médiát olvasnak és az ilyeneket nekik gyártják. És részben a reklámok eladhatósága van a hátterében, tehát valamilyen üzleti bevétel.


Az utolsó kérdést illetően pedig, nem csak ilyen nyomtatott és online oldalak vannak, ebből következően nem csak így lehet eladni mindent. És nem is így adják el, még az online és nyomtatott médiát tekintve sem. Viszont van megoszlás abban, hogy ki mit olvas, hozzávetőlegesen készül mindenkinek neki való - és azt olvassa, és ott találkozik a reklámokkal, amik lényegében ezeket nyereségessé teszik.


De van sokféle média, üzleti, technikaiból külön választék, mint autók, számítógépek, játékok, stb. Van egészség terén is egy választék, híroldalak sokasága...


Szóval amit említesz az egy bizonyos szelete a médiának, de persze ténylegesen van az is.

2019. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj,hogy hiába megyek már szinte bármelyik általam kedvelt hírportálra ilyen híreket mindig találok.Mondjuk nem olvasom el,de az oldalon attól még ott van,és ez lehet ,hogy zavar valakit,mondjuk engem is.Szerintem nem csak engem.Az a baj,hogy ennek hírértéke van a mai világban.De értem,amit mondasz,és köszönöm a véleményt.
2019. júl. 15. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!