Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek, ha villamoson...

Mit tegyek, ha villamoson vagy buszon beállok (nem ülök le) a babakocsit helyre, és állandóan odajönnek a babakocsisok? Végtelenül szomorú vagyok, még barátnőm sem volt nem hogy gyerekem, mindig odébb kell állnom.

Figyelt kérdés

#24\F
2018. szept. 18. 10:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj a babakocsis helyre. Nagyon idegesítő.
2018. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Ne oda állj! A névében is benne van, hogy az a babakocsi helye. Akkor mit vársz?

Amíg ilyen életképtelen vagy, addig se gyerek, se nő nem is való neked. Őszintén: el tudsz tartani egy családot? Tudsz nekik bármit biztosítani? Egy csekket fel tudsz adni egyedül?

Gyereknek nem való gyerek.

Járj inkább biciklivel.

2018. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 próbálokkedveslenni válasza:
92%

Szóval beállsz arra a részre, ami külön a babakocsisok részére van fenntartva. Utána pedig meglepődsz, hogy oda mennek a babakocsisok? Ostoba vagy?


Még nincs dél, de már képes valaki ilyen f_szságot kiírni az oldalra. Őrület. Főleg, hogy semmi köze a társkereséshez ennek. Bár valószínűleg elég jó kiindulási pont lenne arra vonatkozólag, hogy miért nem kellesz senkinek. Az ostoba embereket senki nem szereti.

2018. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Már ötödjére futok neki a kérdésnek, de még mindig nem áll össze a kép, pedig nem vagyok hülye egyáltalán...

Mi köze annak hogy odébb kell állnod ahhoz hogy még sose volt barátnőd?

A másik hogy a kérdés végén szinte már meg is válaszoltad magát a kérdést.

Arrébb állsz, ennyi.

2018. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#4, én is párszor elolvastam :D

1. Ne állj a babakocsisok helyére

2. Ha tudod, hogy szomorú leszel a babák látványától, jó messzire kerüld el a villamos/busz azon részét.

2018. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj oda mondjuk.
2018. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Pontosan ez szomorít el hogy ekkora szerencsétlen vagyok.
2018. szept. 18. 11:12
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Én van, hogy pont azért állok babakocsis helyre, vagy ülök elsőbbségi helyre, hogy ha jön egy valóban rászoruló, akkor át tudjam adni neki, mert sokszor láttam már, hogy nem adják át a helyet. De ha nincs éppen senki, akinek ki van jelölve az a hely, akkor legalább jobban elférünk.
2018. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem megyek inkább többet sehova.
2018. szept. 18. 11:34
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9: Jó döntés.
2018. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!