Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért fordult fejére a világ?

Miért fordult fejére a világ?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogyha én 15 évesen nem cigizek a barátaimmal, akkor én vagyok lenézve?Vagy ha a nyári szünetem, a szombatjaim nem abból álnak, hogy berúgok, akkor miért rám mondják azt, hogy szánalmas?Miért van az, hogyha nem "nyalok be" a "nagy arcoknak" akkor én leszek az, aki kimarad?Miért?


16/F


2010. júl. 10. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert te normális vagy! A többi pedig megy a többiek után. A csoraszellem működik náluk. Ne törődj velük. Pár év múlva ők fognak írigyelni téged.
2010. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell beállj a sorba. Ezt most pár évig biztos nem "díjazzák", de pár év múlva nem is azok lesznek a "menő arcok", akik ma. Abból lesz az, aki művelt, olvasott, ad magára szellemileg, lelkileg és fizikailag is. Te csak ezzel törődj, hogy úgy légy értékes ember, ahogy magad számára leszel az. Ezek szép lassan elvirágzanak, míg te kivirágzol. Fogd fel így. A lányoknak sokkal jobban tetszik egy olyan fiú, mint te, aki észrevesz ilyeneket. Tényleg ne állj be a sorba.
2010. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Még kihagytam, akartam ajánlani egy könyvet, előző voltam. Anthony Burgess: Egy tenyér, ha csattan. Itt is feje tetejére állt a világ, meg fogod érteni. Csak kicsit másképp :)

23/lány

2010. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Legalább neked van egyéniséged. Keress olyan barátokat, akik hasonlóan gondolkodnak mint Te. Nem fogsz kimaradni semmiből. Nehéz „kívülállónak” lenni egy olyan világban ahol mindenki „menő”. De ők is csak azért mert a többiek azt mondják róluk, majd fújnak más szelek is. Elsőkből lesznek az utolsók és utolsókból az elsők!
2010. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok..

de én inkább oltom a "nagy arcokat" amiért eléggé sokan utálnak xd

+így nem igen hívnak buliba,mert állítólag elbaszom az emberek kedvét,mer nem vagyok bebaszva és uis tudok röhögni stb..

16/L

2010. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Azok nem a barátaid.


A média miatt van.

2010. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Utóbbinak igaza van. Minden a média miatt van. Sajnos.
2010. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, én is 16/F vagyok. Egyrészről nem értem miért gond az ha iszok? Azért szoktam inni, mert szeretek nem azért mert a "nagy arcok" ezt mondják.(Nem, nem vagyok alkoholista, de azért hadd igyak már meg egy jó sört egy focimeccs alatt.)

Másrészről nem vagy szánalmas. A te tested, te döntöd el mivel szennyezed ugye:D

Szóval nem kell innod, se cigizned. Biztos vagyok benne hogy jó fej vagy enélkül is.

A "nagy arcoknak" meg nem kell benyalni. Lehet hogy kimaradsz, de milyen érzés bent lenni úgy hogy tudod csak azért vagy ott mert benyaltál?

2010. júl. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Előző:

Én is megiszok egy sört, néha húzósabbakat is, de nem rúgok be úgy, hogy széthányok mindent...

2010. júl. 11. 10:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert "minden ember szabadon lehet hülye..." és te nem vagy az. Tudod, az okos hülyéskedik, a hülye okoskodik. Maradj meg olyannak, amilyen vagy, és tartsd meg az értékes jó tulajdonságaidat.
2010. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!