Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért fordult az egész világ...

Miért fordult az egész világ Michael Schumacher ellen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 17:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egész világ,csak azok az emberek,akik mindig a legjobbnak szurkolnak.Csak azért,mert most nem fut a szekér,máris elfelejtették,hogy évekig ember nem volt,még a közelében sem.Amikor "menő" volt neki szurkolni,akkor azt tették,most menő fikázni,most azt csinálják.
2011. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Én teljesen semleges vagyok vele kapcsolatban.

Oké hogy nem olyan jó most a verda, de akkor legalább partyban lenne vagy verné el a csapattársát, ehhez képest tőle is rendszeresen kikap.

Ha a csapattársánál jobb lenen akkor biztos vagyok benne hogy nem szidnák ennyien.Szerintem vissza kellene vonulnia mert így egyre erőteljesebben rombolja le a róla kialakított képet.

2011. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

én mindíg is utáltam sumachert. egy nagyképű baromként viselkedett az interjúk/élő közveítések közben. hogy miért? azért mert beleültették a legjobb autóba ami fényévekkel jobb volt a többinél és ennyi.

Most hogy nincs a csúcson valahogy sokkal szimpatikusabb, visszavett az arcából és ez jó dolog. én inkább megkedveltem azóta...

2011. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Pályafutása alatt kétszer hatalmasat hibázott. Korán vonult vissza ( még 2 vb. cím benne volt ), és későn tért vissza ( amikor már nagyon gyenge, és erőlteti ). Óriási versenyző volt, de azt azért tegyük hozzá, hogy jókor volt jó helyen. Nem egy pilóta megcsinálta volna ugyanazt azzal a kocsival.

Azzal pedig egyetértek, hogy most divat őt fikázni, amikor ó volt, divat volt neki szurkolni. Most Vettelnek divat szurkolni.

Nekem valahogy soha nem tetszettek ezek a divatszurkolók...:)

2011. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Fuuton ***** válasza:
Én már Alonsonak szurkolok a minardis korszaka óta, de szerintem Schumi még mindig jó.
2011. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Sose szurkoltam neki, de egyre szimpatikusabb. És szerintem csak azoknál az embereknél tudja lerombolni a róla kialakult képet akik nem látják a lényeget. Schumi egyszerűen azért csinálja még mindig mert egyszerűen imád versenyezni, vezetni stb... Szerintem magasról lesz.rja ki mit gondol, hányadik a csapattársa, egyszerűen csak megy és élvezi...
2011. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én régen szurkoltam neki de már akkor amikor bejelentették hogy jön tudtam h baj lesz. Most ott tart hogy az új generáció(tv nézők) csak azt látja belőle hogy képtelen fel venni bárkivel is a versenyt és már az csoda számba megy ha a top 8-ba végez. Kívánom neki hogy idén szerezzen 1 győzelmet( ami nagy valószínűséggel csak hatalmas mákkal lehet meg)aztán nagyon gyorsan vonuljon vissza mert ebből csak egyre nagyobb égés lesz.
2011. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát aki azt hiszi hogy élvezi ezt az nagyon el van tévedve. Schumi mindig is nagy színész volt tudja mit kell mutatni a külvilágnak de attól még baromira nem élvezi ezt.
2011. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi. Látom mindenkinek más a véleméénye...


A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:22

Új generáció? Asszem én is abba tartozom. 12 vagyok, de én valahogy leragadtam annál, hogy Schuminak szurkoljakxd


Ági

2011. máj. 23. 16:41
 10/25 anonim válasza:

kedves: 05-21 22:37


én azért ezzel nem értek egyet. Akkoriban (2006 táján) nagyon megerősödtek a pilóták és az autók is. Szerintem akkor már nem lett volna esélye nem hogy 2, de még 1 vbcimre sem. Egyébként lényegtelen is. Én sosem voltam MSC rajongó, de becsülöm, mert fantasztikus pilóta volt akkor. Most is benne lehetne a top3ban ha beülne valamelyik nagy csapathoz, mert ha valaki, akkor ő biztosan eltudná vezetni a dobogóra azt a kocsit (merci redbull vagy ferrari). Viszont nem hinném hogy bármikor is lehetne még világbajnok, sajnos (nekem nem sajnos) már "kiöregedett" és jönnek a fiatal tehetségek akik felváltják. Ennyi, lejárt az ideje, mostmár csak bohóckodik kb.

Mondjuk kiváncsi lennék egy alonso-MSC párosra:) Massa is rendkívül halovány már, régebben az is mennyire jó pilóta volt, nem megy most neki.

2011. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!