Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jövőhéten indulok Német...

Jövőhéten indulok Német országba CNC-zni. Cigány származású vagyok, nem lesz gáz hogy migránsnak néznek? Vagy amúgy is aki volt kint mik a tapasztalatok? Meghallgatok mindent. Mennyire befogadóak a németek, milyen ott az élet, a szokások stb stb.

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért, nem migráns leszel ott? Ugyanolyan gazdasági bevándorló leszel mint azok a migránsok akikre te gondoltál.
2019. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen igen, abszolút igazad van. Igazából én az erőszakos esetek miatt elhíresült, szíriai meg tököm tudja milyen migránsokra gondoltam, ( nem kövtem ezeket a dolgokat nyomon.) A lényeg az lett volna hogy hogyan kezelik őket az ottani emberek.
2019. júl. 20. 23:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kelet-európainak számítasz náluk cigányként is, meg szőke + kék szeműként is...
2019. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
"erőszakos esetek miatt elhíresült" mi híresült el? Ott nem ám a Fidesz kampánystáb írja a szájízének megfelelő híreket, nem is tudnak róla, hogy bármiféle migránshelyzetük lenne. Ez csak itt megy ez az őrültekháza néphülyítésnek. Viszont vannak működő gyáraik (amik a tönkretett Magyarországnak már nincsenek) és azokhoz kell a mindenféle gyarmati munkaerő. Évszázada tele van Nyugat-Európa a gyarmataikról összeverbúvált népekkel az olyan munkákra, amikhez az uraknak már nem fűlik a foga. Terrorizmus, ETA, IRA, stb. pedig mindig is volt akkora, amekkora, csak a magyar tévéknek 2015-ig valahogy eszibe se jutott ilyenekről beszámolni. Most meg alányúlnak egy szoknyának a hatszázmillióból, és már megy a fidesz-konspiráció, hogy két utcával odébb előző héten láttak egy arabot, és akkor ezt hallgatod másfél hónapon keresztül a híradóban... Hát ott nem ezt hallgatják.
2019. júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jaja, azért megyek mert több a segíly :)))


Többieknek köszi a hozzászólást. :D

2019. júl. 21. 01:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó leszel. (: Viselkedés számít, én ebben hiszek. Ha én szőke-zöldszeműként mennék ki és bontanám a rendet, ugyanúgy kinéznének. Dolgozni kell és beintegrálódni a kultúrába, mert azt mindenhol értékelik. Sok sikert!
2019. júl. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. júl. 21. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg a nyelvet, vegyed át a szokásaikat, akkor nem lesz baj.
2019. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Németországban toleránsabban mint itt ugyhogy jo esélyel jobb lesz mintha maradnál.
2019. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2019. júl. 21. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!