Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ennek a rajznak mennyire van...

Ennek a rajznak mennyire van művészeti értéke?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dolgoztam vele eddig egyenlőre még nem fejeztem be de érdekelne mi a véleményetek szerintetek mennyire van művészeti értéke? Mennyire fog meg titeket ez a rajz? [link]

2019. okt. 8. 00:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy előttem is leírták már előttem, semmiféle művészeti értéke nincs.
2019. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem akarlak megbántani, de nekem a klasszikus vonal jobban tetszik. Lehet, hogy a XX. században nem az a vonal volt főleg képviselve, de egy igazi művészi alkotástól azt várom, hogy ne lehessen bárkinek utánozni. Míg egy Piccasso ( [link] ) vagy Moholy Nagy László alkotás szerintem nem a világ teteje ( [link] ), azért egy Ajvazovszkijt nem tudnék utánozni. ( [link] )
2019. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Őszintén én nem szeretem a geometriai formákat egy műben de azért Picasso tudott valami megtudnak fogni a művei, Moholy-nagy László műveit tény akárki megtudná csinálni és számomra is túl egyszerűek.

Van-Gogh művei sem tetszenek? Igaz azok nem absztrakt művek viszont sokaknak már azok is túl könnyelműek (sajnos). Egyébként nem csak a realista festmények

hordoznak magukkal értéket. Egy impresszionista festményben is van annyi érték mint egy realistában.

De ez embertől függ ki mennyire érzi át azt a bizonyos festményt vagy rajzot.

Amúgy a rajzom csak poénkodás volt érdekelt, hogy reagálnak az emberek de azért sajnálom, hogy nem tetszik senkinek, komoly 2 percet vett el az életemből. :D

2019. okt. 8. 10:39
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy negyedórás munka lehet bárkinek, aki elvégzett 5 osztályt az általános iskolában rajzórán.
2019. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Hah! Imádom az ilyen kérdéseket. Egy időben fénykép minőségben rajzoltam le BÁRMIT, a kutyának nem kellett.
2019. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Vicceltem! :O Talán azert mert ugyanazt a fényképező is tudja. Attól még, hogy valamit hiper realistaként lerajzolsz lehet kevesebb értek van benne mint amit én firkantottam. :D
2019. okt. 8. 11:21
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
12-es voltam. A válaszom: én próbálok minden feltett kérdésre komolyan válaszolni (már amire válaszolok), és abszolút nem tartom kizártnak, hogy valakinek tényleg az ilyen alkotások képviselik a magas művészet fogalmát.
2019. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Persze vannak sajnos. Igazából azért is írtam ki a kérdést érdekelt mi az emberek reakciója.
2019. okt. 8. 11:44
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes ilyen kutatásokat végezni, mert egyes kérdéseknél igen nagy a szórás (de ennél)...
2019. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Ha nem teszem ki a kérdést nem tudjuk me... :O Muszály okoskodni másképp nem aludnál jól, ugye? :D
2019. okt. 8. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!