Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ennek a rajznak mennyire van...

Ennek a rajznak mennyire van művészeti értéke?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dolgoztam vele eddig egyenlőre még nem fejeztem be de érdekelne mi a véleményetek szerintetek mennyire van művészeti értéke? Mennyire fog meg titeket ez a rajz? [link]

2019. okt. 8. 00:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj vagyok ideírni hogy a muszáj az pontos j, egyébként nem aludnék jól.
2019. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ti magyarok ge*ire szőrszálhasogatók vagytok. Az a baj, hogy sok ilyen van abban az országban mint te akiknek MUSZÁLY belepofázni negatívan. Nem véletlenül annyira elcseszett egy ország. Tanulhatnátok más nemzetektől, te meg más emberektől akik nem pofáznak bele....
2019. okt. 9. 21:15
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig tanulhatnál szerénységet és alázatot. Mert te pedig a magyaroknak azon szép számú halmazába tartozol akik azt nem ismerik.
2019. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyar.Egyébként meg bagoly mondja verébnek. :D
2019. okt. 9. 22:04
 25/30 anonim ***** válasza:
Egyébként az mióta ilyen negatív dolog, ha valaki szól egy hiba miatt? Itt a gyakorin sokszor tapasztalom, hogy ilyenkor nekiesnek az embernek, pedig inkább meg kellene köszönni. (De lehet, hogy csak én gondolkodom így...)
2019. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem ott volt a probléma, hogy szólt... :D
2019. okt. 9. 23:57
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha ennyire utálod a magyarokat, akkor miért írsz egy hírhedten ellenszenves magyar emberekkel teli oldalra? xd Ráadásul ilyen kérdést kitenni...
2019. okt. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Mert megtehetem, ha már beszélem ezt a csodás nyelvet... de amúgy látod te is jössz a negatív mentalitásoddal. Kár, hogy ez a mentalitás uralja Magyarországot ti mindenben a hibát látjátok semmit sem tesztek csak kritizáltok, ti pedig csodás példái vagytok egy romlot országnak. Kár lenne folytatnom erre is tudtok valami kifogást mondani mint mindenre. Nem éri meg a magyar emberekkel foglalkozni mert ti ilyenek vagytok, pedig nagyon szép történelmetek van. De legalább ma sem csalódtam bennetek. Egyébként az az érdekes, hogy köztetek van sok nagyon okos nagyon jó ember de az a sok rossz akaró őket is lehúzza... Egyébként van egy nagyon jó vicc [link] 0:33 nál hallhatod. Ahhoz képest, hogy vicc túl sok igazság van benne. Szóval utoljára köszönöm az összes választ nagyon értékes tapasztalatokat szereztem.
2019. okt. 10. 00:49
 29/30 violaria válasza:
Kicsit későn írok már, de ne hagyd hogy elvegyék a kedved. Én látom ebben a rajzban a fantáziát, és szerintem ha művészettel akarsz foglalkozni ez az egyik legfontosabb dolog. Egyébként a vonal vezetésed is egész jó, bár egy rajz alapján nehéz mélyebb következtetésre jutni. Ha építő jellegű kritikát szeretnél inkább nézz be a Kockart.hu -ra, ott mindenki nagyon segítőkész. Ha jártál már modern művészeti kiállításon le tudod vonni a következtetést, de anélkül, hogy nevet szereznél magadnak nem igazán lehet művészeti értékről beszélni mivel ez leginkább a pénzbeli értéket jelenti manapság. Folytasd ha szereted ezt csinálni és nézz utána, tanulj,ha könyvekhez nem férsz hozzá itt az internet használd a youtubot, és kérdezz olyanokat akik jártasak is a témában valamelyest.
2019. okt. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

12-es, 19-es folytatása (na haragudj, de nem néztem azóta a listát, a többi nem én voltam): azért az sejthető volt, hogy nem mindenki lesz elképedve egy ilyen rajztól, de sohasem lehet tudni... A fentebbi kérdésedre, hogy a XIX. századi impresszionisták tetszenek-e? sajnos ugyanúgy negatív a válaszom: nem érzem benne a művészetet. Sokszor kimondott igénytelenséget / mesterségbeli ügyetlenséget látok polgárpukkasztó (vagy néha kimondottan beteges) lelki beállítódottság ötvözésével.


Ajánlom a következő cikket, de ELŐTTE HANGSÚLYOZOM (esetleges más olvasóknak is), HOGY NEM ÉRTEK EGYET MINDEN RÉSZÉVEL, ÉS NAGYRA ÉRTÉKELEM A KLASSZIKUS ZSIDÓ MŰVÉSZETET (zsinagógák, temetői mauzóleumok stb.) Magát a modern művészetet nem szeretem:


[link]

2019. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!