Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzművészek! Milyen színescer...

Rajzművészek! Milyen színesceruza szettet ajánlanátok kezdőnek?

Figyelt kérdés
Már elég régóta rajzolgatok, de eddig kizárólag a szürke grafitceruzámmal firkálgattam. Most szeretnék elkezdeni színezni is. Ezért kellene nekem mondjuk egy nagyobb vagy két kisebb, nem drága színesceruza készlet. Hány darabosat ajánlatok és milyen típusút?
2019. okt. 26. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok valami nagy rajzoló, viszont én egy Stabiló 12 darabos színes készlettel is remekül boldogulok. Ha tényleg nagyon kezdő vagy, azt ajánlanám, mert puha ceruza,és szépen lehet vele átmeneteket csinálni/kidolgozni rajzokat.
2019. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stabilo vagy Herlitz kezdőknek és gyerekeknek. 12 színűt ajánlok. Illetve azt, hogy ne csak színezz, hanem eleve rajzolj színessel.
2019. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Mapedet használok, 24 db-osat.
2019. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. nov. 3. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!