Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy egy képet/rajzot nézve nagyon jól tudok rajzolni, de fejből nem megy?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta rajzolok, de mindig csak úgy tudtam igazán jó rajzokat készíteni, ha közben néztem egy képet vagy videót. Ha saját magamtól akarok alkotni valamit, mindig csak kiakadok azon, hogy mennyire nem megy és hogy mennyire óvodás szintű rajzokat készítek.

Akik már régóta rajzoltok, tudtok adni valami tanácsokat, hogy ezt miképpen lehetne fejleszteni?



2019. dec. 18. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha keprol rajzolsz nem tanulod meg a ter es szerkezet abrazolasat, igy enelkul nehez kepzeletbol felepiteni azt
2019. dec. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thunderfairy ***** válasza:
Szerintem a képről rajzolás még nem igazi rajz tudás. Gyakorlásnak jó lesz. Majd ha komolyan fogsz tudni rajzolni akkor már fejből is jól fog menni. Amig nem megy fejből is addig csak gyakorlod a rajzolást. Néha azért fejből is rajzolj.
2020. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ehhez már úgy kell születni. Sajnos ez van, olyan mintha azt kérnéd miért nem vagy operaénekes.
2020. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!