Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kérhetek őszinte véleményt...

Kérhetek őszinte véleményt erre a versre?

Figyelt kérdés

Köd


Elszállt belőlem az érzés

Érzem hogy fölösleges a létezés

Ő öntötte belém a lelket

Most pedig ő nyitotta fel a sebet


Hiányzik a szép mosolya

Nem találtam még ilyen embert, soha

Hiányzik a nevetése

Hiányzik a lágy apró érintése


Nem lesz mellettem soha többé

Mégis érzem, hogy bennem marad örökké

Mindig csak vágytam rá

Bárcsak ő is megtudná


Még csak a hangját sem hallhattam

Mi rosszat mondhattam?

Ennyire szörnyű barát lennék?

Bárcsak újra megfelelnék


De már nem kellek neki

Hogy fogok így mást szeretni?

Bennem él az emléke

De csak ennyit mondott...vége



2020. jan. 2. 23:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%

Őszinte véleményt kértél, szóval remélem nem sértődsz meg. A rímek sokszor nem a legacélosabbak, a szótagszám pedig sokszor brutálisan csapong.

Valamint ami a tartalmat illeti, értem ugyan, hogy miről szól, de elég közhelyes és fantáziátlan a tálalás. Nem mozgattál meg bennem semmit, csak olyan, mint egy sima, száraz leírás a lelkiállapotodról, csak épp soványka rímekbe szedve.

Tessék több verset olvasni, inspirálódni, költői eszközöket használni :) Jó lehet ez még később!

2020. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Menj el bulizni
2020. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is pontosan ugyanaz a véleményem, mint az első válaszolónak. Szerintem ezt még nem lehet versnek nevezni, sokkal inkább mondanám rá, hogy valami egyszerű kis szöveg, amit az egyik közeli barátodnak írtál vígasztalásra várva, miután összetörték a szívedet. Maga a probléma érthető, viszont a szavakkal nem nagyon tudsz (még) bánni. Olvass több verset, mert akkor garantáltan fejlődni fogsz.
2020. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy irodalmilag nem mestermű, de annál őszintébb.

Remélem, találsz egy olyan lányt, akinél nem lesz szükség rá, hogy ilyen verseket írj. ;)

2020. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt tudom csak írni , mint az első .
2020. jan. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon közhelyes
2020. jan. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Költő nem lesz belőled, az biztos. :D
2020. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Értjük a fájdalmad, de nem izgalmas, nem fog meg. inkább ne ezzel foglalkozz, mert biztos van olyan terület, amiben jobb vagy.
2020. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az építő kritikákat! (Akik pedig csak úgy oda írtak valamit azok remélem jól aludtak az este)

Nem szoktam ilyenekkel foglalkozni, csak ha olyan történik velem, akkor is ritkán.

Több verset fogok olvasni, amúgy is érdekel hogy hogyan fejezik ki magukat az emberek ilyen téren.

2020. jan. 3. 12:57
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Kár belé a szó, egyszerűen pocsék. De úgy minden téren, tartalmilag, formailag stb...
2020. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!