Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van egy könyv amire nem...

Van egy könyv amire nem emlékszem csak egy részletére és most ezt keresem többi lent hetek óta keresem Kerlek?

Figyelt kérdés
Szóval a részlet az hogy egy iroda szerűségbe beszélget két férfi az egyik a lánynak az apja a másik a lánynak a párja a lány nem tudja hogy ez a férfi az apja a párja tudja hogy ez a férfi a lány apja na szóval ez a beszélgetés este történik és mikor a lány megzavarja őket az apja észreveszi hogy a lány arcán zúzódások vannak És miután a lány kimegy hogy ne zavarja őket az apja nekitámad a párjának mert azt hiszi hogy ő bántotta a lányát de mondjad neki hogy nem ő tette hanem valaki mást erre szintén nem emlékszem hogy ki meg hogy történt ez a baleset megvan egy másik részlet amire emlékszem az az hogy a lány kapott pénzt vagy e-mailt vagy nemtom mit És ezért felkereste az apját hogy valami tévedés történhetett ISAR bement az irodába de az apja azt hitte hogy a párja már elmondtam neki hogy ül az apja ezért ő azt elmondja neki és a lánynak ekkor világos lesz hogy ő az apja ennyire emlékszem kerlek segítsetek

2020. jan. 8. 18:50
 1/4 A kérdező kommentje:
ISAR AZ NEM TUDOM MI OTT
2020. jan. 8. 18:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a csajnak volt egy nagybattya is de ebben mar nem vagyok annyira biztos
2020. jan. 8. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Isar egy folyó Bajorországban.
2020. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ez az amit keresel:

Sydney Landon Lucian & Lia sorozata

2020. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!