Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rapper szeretnek lenni?!

Rapper szeretnek lenni?!

Figyelt kérdés

Mar elkezdtem szoveget , van mar ket zenére eleg szöveg is,irni?de zenei alapokat nem tudok?

csinalni/nem ertek hozza ez magy bajnak számit,bármilyen tanácsot meghallgatok ,A másik próbléma hogy nem tudok dönetni,higy milyen stilusba rappeljek?



2020. jan. 11. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alapot venni szokták művészektől, sokan úgy csinálják hogy vesznek egy alapot és arra találnak ki szöveget ami sokkal könnyebb mint előre kitalálni egy szöveget és utána azt az alapra hangolni. Neked is ezt javaslom, és akkor már nem lesz kérdés hogy milyen stílusban rappelj vagy hasonlók.
2020. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A társadalmi egyenlőtlenségekről beszélj.
2020. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Igen sajnos pont ebbe a hibába estem bele, a szöveg egyes részei dallamosabbra sikerultek mint az alap(az alap kicsit lassu emo hiphop stilusu)

2.arrol is fogok, sot nem is egy zene lesz a témaban, de most meg az nem akarom

2020. jan. 11. 22:28
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Rappelni, szöveget írni és zenélni három különböző dolog.

Legtöbb esetben egy átlagnál gyengébb orrhangú ember ír valami klisét, amihez lopott valami alapot és utána azt hiszi magáról, hogy mekkora egy nagy arc.

Miért akarsz rappelni?

2020. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azert szeretnek rappelni, mert elegem van abbol hogy senki nem foglalkozik azzal amit mondok, pedig mindenrol van velemenyem, kulombozo temakat szeretnek rapp szovegben megirni igy ahogy ÉN latom a dolgokat, tovabbá azt is el szeretném rappelni hogy az évek alatt miket éltem meg.
2020. jan. 11. 22:42
 6/12 anonim ***** válasza:

De téged érdekel, hogy én mit éltem meg?

Ki nem hallgat? Mi olyan fontos?

2020. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Te meghallgatad hogy 2pac mit élt meg?
2020. jan. 12. 11:22
 8/12 anonim válasza:
Oké, a helyesírásodat majd megbeszéljük később...de ezt a kérdést most komolyan a "Művészetek" kategória alá írtad? :O
2020. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hat figyelj, halgass meg minel tobb rapstilust, es amelyikben a legjobban megtalalod magad, azt probald meg. Nemtudom mennyire mehet neked a rappeles, de nem feltetlen kell hozza egy utos alap. Neten talalsz rengeteg ingyenes alapot, ahhoz eri meg irni egyet. Ha van kedved atkuldheted a szovegedet, keresek hozza alapot.
2020. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hali! Na hogy sikerült, megvan mar az elso szam? :'D
2020. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!