Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a festményei...

Mi a véleményetek a festményeimről? Van rá esély, hogy el tudjam adni őket?

Figyelt kérdés

Amatőr vagyok, hobbiszinten festegetek, de nagyon szeretem, es nagyon szeretnék fejlődni benne. Eljatszottam a gondolattal, hogy jo lenne, ha el tudnam adni a festmenyeimet. Hol hirdessem oket szerintetek? Most fent vannak egy-ket helyen, jofogas, facebook, ilyesmi, de nem igazán van rájuk érdeklődő.

A valaszokat köszönöm szépen!


2020. ápr. 5. 09:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 5. 09:03
 2/18 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 5. 09:05
 3/18 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 5. 09:08
 4/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp folytasd a festést, a fejlődést, a tanulást mindaddig, amíg élvezed az alkotást.


Fontos volna, hogy a képeidet falra akasztható formában (farost lapra, rétegelt lemezre vagy feszített vászonra) készítsd el. A papírra készített képek sokkal macerásabbak a vevők szempontjából.


Hirdetni sok helyen tudsz: fineartamerica, saatchiart, stb. Hogy hol tudsz sikerrel hirdetni, azt majd az idő mutatja meg.


Jó tanulást, sok sikert!

2020. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Koszonom, ezek mind feszitett vászonra keszultek.
2020. ápr. 5. 09:10
 6/18 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


Nem kellett volna a széleket leragasztani, bátran elmehettél volna a ráma adta határokig.

2020. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Falusi vásárokon, búcsúkban próbáld eladni, leghamarabb ott találsz vevőre. Baromi giccsesek!
2020. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezért az egyszerű falusi embereknek tetszene. Községekben felhívhatnád az önkormányzatokat a vírus lecsengése után, hogy engedélyeznek-e kirakós vásárt az élelmiszerbolt előtt festményekből (csak ott fogják észrevenni). De neked kell kocsival odaszállítani, neked kell kifizetni a helyfoglaláspénzt, és elég olcsón kell adnod ahhoz, hogy a spórolós vidékieknek kedvük legyen megvásárolni.
2020. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon szépek,ügyes vagy!
2020. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Nekem tetszenek.

Hogy el lehet-e adni őket, főleg a mostani helyzetben, azt nem tudom. Most egyértelműen gazdasági válság jön, arra meg pont nem az a jellemző, hogy az emberek festményeket vásárolnának... de hát meg kell próbálni.

2020. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!