Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 17 évesen tudnék még színjátsz...

17 évesen tudnék még színjátszó csoportba járni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, nem lenne késő, hogy elkezdjek hobbi szinten a színészettel foglalkozni? (Főleg h most karantén van, úgyhogy még idő, mire elkezdhetném). Milyen helyeket tudtok, ahol vannak dráma csoportok az én korosztályomnak? Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. ápr. 16. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem késő, vágj bele! Sok sokert!
2020. ápr. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2020. ápr. 20. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, vágj csak bele! :D


Az, hogy milyen helyek vannak, nagyban függ attól, hogy hol laksz és mennyire van messze tőled, de minden nagyvárosban, vagy ha esetleg falun élsz, a legközelebbi kisvárosban is valószínűleg akad egy amatőr színjátszó csoport. És az ilyen emberek általában lazák, befogadóak. Ne akarj te lenni rögtön a legnagyobb művész, szeretettel és szenvedéllyel csináld, és akkor könnyen oszlopos tagja lehetsz egy ilyen csapatnak. Hajrá! :)

2020. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem késő belevágni! Az én lányom a Marczibányi Művelődési Központba jár (16 éves és ő is most kezdte). Nagyon szereti a csoportot, nem tudom, hogy van-e most hely. Két fiatal lány csinálja, előadást is készítettek idén, csak a karantén miatt pont elmaradt. Ha gondolod adok elérhetőséget hozzájuk!
2020. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!