Te írsz verseket?

Figyelt kérdés

Én már kb. 1 éve kezdtem bele és már sok-sok verset írtam 17 éves letemre ami már sokaknak tetszett. Az eggyetlen probléma ami elég zavaró hogy rajtam kívűl senki sem ír verseket, legalább is olyan vagy hasonló verseket mint én.


Ezért kíváncsi vagyok hogy az itt lévők közzül valaki foglalakozik még versírással ?

Ha pedig igen akkor nyugodtan írjon rám privátban és elküldöm neki a sajátjaim. Van nekem elég😹.


Vagy ha esetleg segítség kellene akkor simán segítek🔥


Már most kíváncsi vagyok😌🙊



2020. ápr. 19. 16:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én most kezdtem el a napokban verset írni illetve kb egy éve próbálkoztam már. Még kicsit döcögősen megy de remélem, hogy belejövök. (hamarosan leszek 15)
2020. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én három éve kezdtem el verseket írni, mára ilyesfajta 'fő hobbimmá' vált. Én szívesen elolvasnám a tieidet is, nyugodtan írj nekem privátban, ha gondolod.^^
2020. júl. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!