Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezért mennyi pénzt kérhetek el?

Ezért mennyi pénzt kérhetek el?

Figyelt kérdés
Most leszek tizedikes, grafikusnak tanulok. Először kaptam megrendelést egy rajzhoz. A3-as méretben kezdtem el grafittal portrét. A rajzon egy lány és egy baba lesz, félig már kész van. Így is sok órát öltem bele, elsőhöz képest nem rossz. Ezelőtt portréztam már saját magamnak.

2020. júl. 17. 13:35
 1/5 anonim válasza:
100%

Én nem vagyok egy művész de legjobb barátnőm igen.

Igaz ő festett megrendelésre. Ő 5-10 ezer forintot kért mérettől függően.

Nem tudom ez mennyire segítség de hátha segít elindulni valamilyen irányba.

Mivel A3 simán te is elkérhetsz 10 ezer körül érte ha olyan a minőség is.

Szerintem első megrendeléseknél nem érdemes többet kérni..de ha te úgy érzed többet ér a munkád és a megrendelő is hajlandó többet fizetni akkor csakis a te döntésed.:)

2020. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok országban vannak utcai portrékészítők. Grafit, tempera, olaj és más eszközök. Helyzettől függően (és főleg anyagtól) 30-100 eurót kérnek, nagyjából negyed óra (plusz a szárítás, ha kell).
2020. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy miben adjam át hogy ne sérüljön? Vegyek egy mappát vagy ilyenkor mi lenne jó?
2020. júl. 18. 01:00
 4/5 anonim válasza:
Szerintem úgy natúran odaadhatod neki xd
2020. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem túl környezetbarát, de vannak ilyen nagyobb méretű fóliaborítékok, ez akkor jó, ha mondjuk személyesen találkoztok valahol házon kívül. Vagy pedig még a henger, úgy postázni is lehet. Bár attól függ, milyen papírra rajzolsz, ha dipára vagy pasztellpapírra, oké, ha már keményebbre, akkor nem.
2020. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!