Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik az az idézet amivel a...

Melyik az az idézet amivel a legjobban tudsz azonosulni?

Figyelt kérdés

Inkább az egy mondatosak érdekelnek

Lehet bármilyen nyelven csak kérlek a fordítást írjátok oda esetleg ha tudjátok a szerzőt akkor azt is.

Nagyon érdekelnek, rengeteget olvasok, kíváncsi lennek kinek mi az ami a kedvence, amivel azonosulni tud.

Köszi annak aki válaszol 😊



2021. jan. 29. 21:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%
Aki rendben van önmagával, az másokat sem bánt.
2021. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

"Tanítsátok meg a tudatlanokat mindenre,amire megtaníthatjátok,a társadalom a hibás,hogy nem részesíti őket oktatásban, felelős a sötétségért,amit előidéz.Ha a lélek csupa homály, magától tenyészik benne a bűn.Nem a bűn elkövetője,hanem a homály terjesztője a hibás."

Ez Victor Hugo Nyomorultak című könyvéből van.

Nem is én tudok ezzel igazán azonosulni,hanem nagyon nagy igazságot látok benne a jelenünk történéseivel kapcsolatban.

2021. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
33%
Hagymát ettem túróval, nem bírok a fúróval.
2021. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Roy Batty: "I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain... Time to die."


"Láttam, láttam sok olyat, amit ti emberek el se hinnétek. Lángban álló hadihajókat túl az Orion-csillagképen, láttam C-sugarakat csillogni a sötétben a Tannhauser kapu mellett. Ezek a csodás pillanatok eltűnnek az időben, akár a könnyek az esőben... Ideje meghalni."

2021. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
41%
Szárnyas fejvadász :)
2021. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
"bánatában született egy gumigyereke"
2021. jan. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a Tenger a Szerelem és a Szikla idézetze: Akik Egymást ostromolták....
2021. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vagy a Gilf kebir-i idézettel/verssel....
2021. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a történelmet Szemlélve:a Dögá képek eladásával azonusoluk....(biztos nem így írják ez van...)
2021. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ajolam H(ungary)
2021. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!