Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnék zenét tanulni...

Rawen22 kérdése:

Szeretnék zenét tanulni gitáron Budapesten, milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Legfeljebb 2500ft/órát engedhetek meg magamnak.

2021. máj. 25. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz zeneiskolába tanulni, bár ha igazán céltudatosan fejlődni akarsz nem ajánlom. Tanulhatsz autodidakta módon, egyedül, önállóan is, de elindulni azért kellene egy szakember. A legjobb a magántanár. Minden szempontból a legpraktikusabb út lenne. Hát a 2500Ft egy baráti ár, inkább a fölött gondolkodj, főleg most.
2021. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi^^

Érdékelne a zeneiskola, úgy tudom ott lehet kapcsolatokat kiepíteni, nyilván más zenészeket megismerni.

Budapest IV./XIV./XV. kerületben tudsz esetleg valamit ajánlani?

2021. máj. 25. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a para, hogy én szombathelyi vagyok, sajnos helyi dolgokban pesten nem tudok segítenik.
2021. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem derül ki a korod, vagy a szint amin esetleg már állsz. Feltételezem, hogy 14+, esetleg a nick alapján 22+.


Ha nem vagy már kisiskolás, akkor ingyenes képzést találni szerintem lehetetlen. Bármilyen zeneiskola, komoly költséggel jár.


Ha folyamatosan van erre a dologra-tételezzük fel, mert ez sem derül ki-heti 2500Ft-od, akkor már jó vagy, mert az havi 10k. Ennyiért elég jó tanárokat találsz, akik anyagot adnak, ellátnak feladatokkal-kéthetes konzultációs ciklusokban.


Javaslom a kérdésed tedd fel itt is: [link]


Lehet online oktatásban is tanulni, nézz rá: https://www.youtube.com/watch?v=JnyHt2T4EZ8


[link]

https://www.youtube.com/channel/UCfiMkclfu2E2Z5CNR_vHUjQ


Sok sikert, jó gitározást!

2021. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. máj. 26. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!