Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Teljesen kezdő vagyok! Mit...

Teljesen kezdő vagyok! Mit tegyek?BASS GITÁR!!!

Figyelt kérdés

Sziasztok.Semmit nem tudok a bass gitárokról azonban mégis meg akarok tanulni játszani rajta.

Van egy bass gitárom teljesen új,jól néz ki, viszont nem tudom hogy nyúljak hozzá vagy hogy egyáltalán minek álljak neki.Nincs hangja...mit kell csinálni egy teljesen új szerzeménnyel? (Nyilván tudom hogy be kell hangolni). 0-ról kezdem de fel akarok törni! !SEGÍTSÉG!



2021. máj. 27. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lehet a történet, aminek az a jelen állása, hogy csak úgy van egy basszusgitárod. Az első tanácsom, hogy csatlakozz az ország legnépesebb basszusgitáros fórumához és ott is írd le ezeket. Kábé százan fognak a nyakadba ugrani, hogy segítsenek. Teljesen felesleges lenne ide leírni, hogy mit csinálj, mi kell hozzá, hogyan tanulj. Ez egy nagy falat, kezdd az elején. Tehát a csoport: [link]
2021. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! És azt is hogy egy értelmes választ tudtál adni egy ilyen bugyuta kérdésre. De hé,a hülye kérdések nélkül hülyülne meg a világ. Egy szóval csak KÖSZÖNÖM
2021. máj. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!