Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Azokhoz szólnék, akik otthon...

Azokhoz szólnék, akik otthon tetováltak. Hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

Nem kerek semmi negativat, nekem jelenleg nincs penzem tetkoshoz menni. Szoval otthon egy steril tuvel es szemtussal megoldom.

Mik a tapasztalatok? Nem fogok eltalalni valami fontos eret a csuklomnal?



2021. jún. 11. 10:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szia! Az a helyzet, hogy kiskorú vagyok. Viszont egy ilyen kis minta szerintem nem tűnne fel a szüleimnek , vagy max azt mondanám hogy csak filccel rajzoltam. Budapesti vagy?
2021. jún. 12. 21:54
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Menjél inkább Fortinte-ozni te normális vagy? 🙄
2021. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ja hopp ez nem privátba ment XDD

amugy igen normalis vagyok:)

2021. jún. 12. 22:51
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem úgy tűnik
2021. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ennyire egy kis tetoválást a kezedre?
2021. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

ha most ennyire szeretnéd, akkor nagykorúan is ennyire szeretnéd majd. Ne csinálj hülyeséget. A handpoke technika létezik és nagyon szép műveket is lehet vele csinálni, de a sima tű+szemhéjtus ötlet egyszerűen idiótaság. Akár meddig próbálkozhtsz mindenki azt fogja leírni ide hogy NE CSINÁLD EZT ÍGY MEG!!!!!



Tapasztalt tetováló vagyok, mind géppel mind handpoke-kal szoktam dolgozni, kell hozzá egy rutin és egy tudás. Az eszközeidet nem tudod úgy sterilizálni mint egy profi csinálná. Nem ismered a technikát és nincsenek hozzá megfelelő eszközeid se. Ezenkívül magadat tetoválni nagyon nem könnyű.


Ne legyél hülye. Várj még pár évet és az alatt gyűjts a tetoválásodra.

2021. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!