Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszik a Himnusz zenéje?

Tetszik a Himnusz zenéje?

Figyelt kérdés
Mi tetszik, vagy nem tetszik benne?
2010. aug. 28. 02:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

ma 12:20

a te érveidet megértem, hogy pl. neked tetszik a dalamivága, és nem csak annyi, h ez a miénk ezt kell szeretni (ha nem szereted nem vagy magyar...stb)

2010. aug. 29. 13:31
 22/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy mi okunk lenne, hogy vidám himnuszunk legyen, történelmileg sem lenne indokolt.

Egyébként a vers jó de a zenéje nem a kedvencem, de azért szeretem, mert ez a miénk.

2010. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
31%
Nem tetszik. És gondoljatok bármi rosszat rólam, nekem attól még nem fog tetszeni!
2010. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%
Szeretem a Himnuszt. A zenéjét is és a szövegét is. Ugyanígy a Szózatot is.
2011. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 tetris ***** válasza:
52%

Nekem is az a véleményem, hogy a mi Himnuszunk olyan lehangoló, hogy az ember elsírná magát legszivesebben tőle. Csupa bánat, lemondás, keserűség az egész.

A dallama is rettenetes, mert hol nagyon mély, hol meg olyan magas, hogy operaénekesnek kellene lenni, hogy szépen kiénekelhessük.

Nagyon szeretem a hazámat, de a mi Himnuszunk szerintem is egy kész katasztrófa.

2011. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%

szerintem elég elég indok lehet akár az is, hogy a miénk.


Ismerek egy nagyon csúnya kisfiút. Az anyukája gyönyörűnek és tökéletesnek találja, szereti és semmi pénzért nem cserélné el.


Nekem egyébként a Himnusz zeneileg és a szövege is testszik. Szerintem gyönyörű és méltóságteljes.

2011. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!