Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lehetne belőlem művész? Jók a...

Lehetne belőlem művész? Jók a rajzaim?

Figyelt kérdés

Őszintén ,nem akarok ezzel foglalkozni. Imádok rajzolni de sosem képzeltem el hogy egyszer ez lesz a munkám,még ha tehetséges vagyok is inkább csam hobbi szinten szeretném űzni.

De szerintetek jól rajzolok?

Először nekem is tetszenek a munkáim de aztán kiszínezem vagy csak annyit dolgozok rajta,radírozom meg újra csinálom hogy kezdem azt hinni nem is olyan jók ezek...

Az egyik egy befejezetlen rajz. Szerintetek milyen?



[link]



[link]



[link]


Az utolsón majd még alakítok ,de valahogy nekem még mindig jobban tetszett mikor nem volt kiszínezve a szemöldöke meg a szeme..



2021. szept. 19. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A két kérdésre adott válasz nem függ össze, és ez tapasztalat.


Kiskoromban a legjobb rajzos voltam az ovis csoportban és az osztályban, sokszor versenyeken is részt vettem, és mindig értem el helyezést.


17-18 évesen viszont már én is megkaptam, hogy nem rajzolok jól, és ne erőltessem. Így nem is rajzos irányba mentem tovább, hanem közgazdásznak, ahol sikeresen lediplomáztam. Közben a rajzolás maradt hobbi, de egyre többen dicsértek, nőtt a követőtáborom, stb. 25 évesen aztán valami kattant, és jelentkeztem egy esti grafikus képzésre, ahol szintén sikeres vagyok.


Szóval egy kalandos utazás után én hazatértem. Attól, hogy valami, valamikor nem megy, pár évvel később még simán sikerülhet, főleg akkor, ha teszel is érte, és gyakorolsz.

2021. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon gyerekes rajzok. Én grafikus vagyok, kb 7-8 évesen rajzoltam hasonlóan anno. Ezt csak úgy megjegyzésképp írom.

Hobbinak elmegy, amilyen szinten rajzolsz.


Hány éves vagy? :)

2021. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha elmegyek egy modern kiállításra, ahol színes négyzetek vannak vásznon, akkor ahhoz képest ezek a rajzok jók. Lehetsz Picasso is ezután ;))
2021. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8%

Kedves kérdező!

A sok nem gondolkodó, hozzá nem értő emberrel ne is foglalkozz itt gyakorin! Aki "ért is" hozzá, az is egyből negatívan áll hozzád... mint személyhez információk hiányában.

(Ha ért is a témához, emberként és oktatóként megbukott.)


Amikor ilyen posztot látok s nem látom, hogy az illető, azaz ez esetben Te, nem írja ki korát, számomra ez az első kérdésem mindig:


Hány éves vagy?


Inkább írok privátot.

2021. okt. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

szia, egy kicsit regebbi kerdes de gondoltam vaszolok azert, hatha meg latod :)


anatomiailag teljesen off mindegyik rajzod, rengeteget kell meg gyakorolnod, tovabba ne felj hasznalni referenciakat, peldaul elotted van egy alma, azt lerajzolod vagy csak siman probald meg lemasolni valaki masnak a rajzat. nagyon fiatalnak tunsz, ugyhogy tenyleg nem akarom elvenni ettol a kedved.


viszont, jo hogy probalkozol az arnyekolassal, csak azert arra figyelj hogy a bornek vagy akar barmi masnak az arnyekolasa nem foltokban tortenik teljesen random helyeken.

2021. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!