Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nőről? Van értelme tovább barátkozni v hanyagoljam?

Figyelt kérdés

30-as családos férfi vagyok, van egy velem egy korú családos nő barátom, közeli és nagyon jó barátok vagyunk (szex nélkül).

Korábban naponta találkoztunk munkába menet oda és vissza, akkor barátkoztunk össze már 3 éve, amúgy feleségem révén ismertem meg, tehát közös ismerős.

Mostanában viszont nem érdekli h találkozunk e vagy sem, úgy intézi a dolgait, h nem veszi figyelembe h összefussunk és beszélgessünk, mert végülis ez lenne a lényege.

Oké, tudom, megváltozott a munkája, elfoglaltabb, de hanyagol. "Most nem érek rá", "most mással utazom, nem veled", stb.

Ha megbeszélünk vmit (pl. elviszem kocsival) akkor nem szól h más viszi el, ha várom a busznál, nem szól h most nem jön.

Nem köszöntött fel szülinapomon, pedig tudta h van, én pedig még ajándékot is vettem neki az övére, amin egészen meghatódott.

Nem mindig hív vissza, azt mondja, olyan sok dolga volt h elfelejtette.

Ha találkozunk, mondja h nagyon hiányzom és h én vagyok a legjobb barátja, meg h bennem bízik a legjobban. És valóban egyébként, a legnagyobb titkait is megosztja velem mindig, még most is.

De ha felajánlok vmit, visszautasítja. Panaszkodott h nincs ideje leszedni a meggyet, felajánlottam h leszedem, de mondta h nem kell.

Ha beszélgetünk és meglát egy ismerősét autóval, rohan oda h vigye haza...pedig velem is jöhetne.

Mondja h de jó lenne már beszélgetni, és majd eljön velem busszal, de útközben egy munkatársa autójába szál be és persze nem szól.

Összefoglalva tehát nem tudom mire vélni ezt, beosztásán kívül nem változott semmi az életében és tudom, érzem h nagyon kedvel és szeret.



2016. jún. 30. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

veled egykorú, közben meg úgy viselkedik mint egy tinipi..a :D

Szerintem hagyd a fenébe, keress komolyabb gondolkodású barátokat

2016. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kezd többet érezni, de nem szabad, mert családod van.

Attól még elég bunkón utasít vissza.

2016. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
szerintem csak te nem veszed a jeleket: szeretné ha lekopnál.
2016. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne lekopni, egy munkahelyen dolgozunk én szereztem neki.
2016. jún. 30. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
szegény... ezek alapján amit írtál egyértelmű, hogy csak kihasznál és még észre sem veszed
2016. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Korábban nem így volt, ő maga hívott kávézni, beszélgetni, mindig kérdezte hogy hol talál meg a vonaton ha azzal megyünk, stb, tehát nagyon kezdeményező volt h beszélgessünk, együtt legyünk. Aztán ezt szépen lejjebb adta...
2016. jún. 30. 14:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van valakije
2016. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen van, férje és gyereke...nekem is van feleségem, gyerekem.
2016. jún. 30. 15:03
 9/12 anonim ***** válasza:
És az ő férje tud rólad?
2016. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenki ismer mindenkit, ezzel nincs gond, de a kérdés szempontjából ez nem is érdekes.
2016. júl. 2. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!