Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme, vagy inkább...

Van értelme, vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szakítottunk 1-2 hete. Ezért úgy gondoltam, ideje "vissza menni" bulizni(mivel barátnőm mellett ezt teljesen abba hagytam). Múlt hétvégén voltam is, úgy voltam vele, jó lesz, beb*szok, becsajozok...na mint régen :). Ahan...ahogy azt gondolod hülye gyerek.. Tele volt az egész hely kislányokkal, meg olyan elfajzott srácokkal, hogy nem tudom ki tudna ilyenekkel akárcsak haveri szinte is jóban lenni, meg az egésznek a hangulata is egy kalap sz*rral volt egyenlő. Ekkor eltöprengtem. Vajon én vagyok már öreg ehhez (megjegyzem még "csak" 21 leszek). Mi tudott így megváltozni 2 és fél év alatt?...Ezek tudatában, nagyon elgondolkoztam, hogy most elmenjek-e, adjak-e még egy esélyt az egész bulizós korszakomnak, vagy hagyjam a p*csába az egészet. Tehát a kérdés adott, kinőttem-e már ebből, vagy még rúghatok labdába a "fiatalok" között? :)


Előre is köszönöm válaszaitokat! :)



2014. máj. 17. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik kicsit kiöregedtél, velem is így volt ez és mindenkivel a környezetemben, 21 évesen már kicsit szarul érzi magát az ember 16 évesek között. De ez még nem jelenti, hogy nem lehet bulizni én áttértem a kocsma, biliárd, koncertek vonalra, fesztiválok is jók, ott is inkább 20 felettiek vannak és persze házibuli se rossz megoldás.
2014. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én voltam olyan discoban ahol mi voltunk 23 évesen a legfiatalabbak :D

De van olyan disco is ahova bemegyünk és 16-19ig vannak legtöbben és egy pár huszonéves is megfordul.

2014. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na jó hát én most nem a 40 pluszos retro diszkóra gondoltam :)
2014. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.:D Akkor nagy valószínűséggel, kocsma túrákra fogok ezentúl járni. :)
2014. máj. 17. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!