Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme beszélnem ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme beszélnem ezzel a lánnyal vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Szóval még 6.ban jött (hívjuk az első lányt pl. Petrának a másodikat meg Lillának) hozzánk ez a két lány 7.ig nem is beszéltünk utána elkezdtem mind a kettővel és tökre jól elvoltam mind a kettővel utána mind a kettő tetszett de ők nagyon össze vesztek de én mind a kettővel továbbra is jóba maradtam. Petra mindig is tetszett de tudtam hogy neki én 1000% hogy nem jövök be neki szóval inkább Lillával próbáltam össze jönni de neki sem tetszettem. Így volt 7. végéig. Utána 8.ban már tetszettem Lillának eltelt fél év még mindig nem jártunk majd kibékültek és mind a ketten teljesen máshogy viselkedtek velem (bunkók voltak stb) utána összevesztem velük egy két héttel később megint összevesztek én kibékültem velük utána már nem emlékszem mi volt pontosan de Petrával összevesztünk 8. év végén össze jöttem Lillával Petrával utoljára évzárón beszéltem. Most 10.es vagyok és nem rég szakítottam Lillával és vagy egy hete Petráról álmodtam. Az álmomban szeretett és én is őt és csókolóztunk és egyszerűen ez annyira fáj de ott még is jó volt. Azóta azon gondolkozok hogy ráírjak Petrára és megprobálni helyrehozni a kb. lehetetlent. Azóta a régi beszélgetésünket is vissza olvastam és hiányzik az hogy beszéljünk. Lenne értelme annak hogy ráírjak és bocsánatot kérjek tőle így évekkel később? Nem az a célom hogy járjunk (nyilván örülnék neki) de nekem az is elég ha csak beszélünk. Mind a ketten sokat változtunk lehet hogy mivel megértünk valamennyire nem az lenne az első hogy letilt vagy elküld (ha ezt tenné érteném). Mivel nem rég mentem szét Lillával lehet azt hinné hogy csak át akarom verni vagy akármi. Meg ez így hülyén hangzik hogy szakítunk majd rá írok évek után hogy szia sajnalom azt ami volt (ez csak egy nagyon béna példa volt). Nem tudom mi legyen csináljak magamból hülyét (valamilyen szinten) vagy pedig hagyjam az egészét a fenébe. Egy idő után úgy is elfelejtem az egészet. Így végszóként annyit mondanék hogy előre is köszönöm a válaszokat és ha valamit elírtam akkor azért bocsánat és tudom hogy sokszor használom az ést meg a társait stbxd.

2020. jan. 12. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hű. Bonyolult egy sztori. De ha jól értem, Lilla és Petra barátok maradtak? Mert akkor nyilván mindkettőjüknek rosszul esne, ha elkezdenél békülni Petrával. És igen, változtatok mindketten, de mi van, ha nem úgy, ahogy te gondolod? Lehet, hogy Petra már másabb lett, vagy te változtál, csak az utóbbit nyilván te nem érzékelted. Szóval, még ha ki is békültök, nem biztos, hogy meglesz a régi összhang. De amúgy egy próbát megér, nincs mit veszítened, csak számíts rá, hogy nem biztos, hogy minden a legjobban alakul.
2020. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a két lány nem maradt jóba. Mondjuk ebben igazad lehet hogy nem tudom Petra milyen irányba változott és lehet hogy tényleg nem lenne meg az mint régen de ha nem próbálom meg akkor nem tudom. :)
2020. jan. 13. 01:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Megprobalhatod de nem éri meg mert hülyére vettek és most is arra fog venni..
2020. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!