Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Olvasnék, vennék könyvet, de...

Olvasnék, vennék könyvet, de egyik sem érdekel? xD

Figyelt kérdés
Verseket akarok olvasni, de nagyon kevés köti le a figyelmemet. József Attila, Karinthy Frigyes, Reményik Sándor, Szabó Lőrinc letudva, végigolvastam minden irományukat, de azóta sem találtam hozzájuk hasonlót, pedig annyira olvasni akarok már valami újdonságot (számomra újdonságot) de nem találok.
2022. jan. 8. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Tamkó Sirató Károly
2022. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Hűha! Az általad felsorolt alkotók minden művét végigolvastad? Akkor már rá kellett volna jönnöd arra, hogy ezek nem "IROMÁNYOK"!

Azt, hogy számodra mit jelent az "újdonság" ezt mi nem tudhatjuk. Egy újszülöttnek minden vicc új. Aki igazi versrajongó, annak lehet újdonság egy Villon, lehet újdonság egy Brecht, egy Rilke, Burns, Arany, Radnóti, Ady, Babits, Kosztolányi, Heltai, Nagy László, de akár egy Poe is. Csak keresni kell, és a lehetőségek szinte végtelenek.

Azonban a költészettel kapcsolatban azt a kifejezést, hogy iromány, felejtsd el!

2022. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kötekedést, nem is vártam értelmes választ. xD

Elsőnek köszönöm.

2022. jan. 8. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Értelmes választ csak értelmes kérdésre lehet adni. :'
2022. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Ez esetben nem érdemes rám pocsékolnod az idődet. ;)
2022. jan. 8. 15:29
 6/6 anonim válasza:
ady endre, arany jános megvót?
2022. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!