Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Volt már olyan durva horror...

Volt már olyan durva horror könyv/regény amit nem tudtatok végig olvansi annyira kemény volt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan még nem. Viszont olyan igen, ami után egy hétig alig tudtam enni. Stephen King egy novellája, már nem emlékszem a címére. Arról szól (ÉS TÉNYLEG CSAK ERŐS GYOMRÚAK OLVASSÁK TOVÁBB), hogy egy sebész egy lakatlan szigetre lezuhan repülővel (helikopterrel) jó sok kokain társaságában. Semmi kaja nincs ott, éhezik. Megpróbál sirályt fogni, de eltöri a bokáját. Annyira durván, hogy amputálnia kell saját magának. És mivel éhezik, ezért megeszi utána. Aztán szépen elkezdi amputálgatni a testrészeit, mert ugye éhezik.
2022. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Ragyogásnál jöttem rá, hogy nem valók nekem az ijesztő könyvek :)) Nem olvastam végig, mert féltem tőle. Pedig biztos, hogy vannak annál sokkal durvábbak is.
2022. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is pont a ragyogásnál álltam le tegnap kezdtem el de ma már nem folytatom nekem sem való.
2022. ápr. 20. 13:39
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem az Amerikai psycho, végigolvastam de hihetetlenül feldühített az a könyv. Amúgy jó könyvnek tartom de nem hiszem, hogy valaha még a kezembe veszem.


Az a King novella a lakatlan szigettel a Túlélő típus, az se rossz bár nekem a Tutaj című volt olyan, hogy évek kellettek mire újraolvastam, nem félelemből, hanem mert nyomasztó és már az elején éreztem, hogy rohadt nagy hibát követnek el a szereplők.

2022. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kingtől én a Mobillal jártam úgy, hogy alig tudtam letenni, végig olvastam, de annyira jól írta meg, hogy utána pár napig csak kifejezetten indokolt esetben vettem fel telefont :)
2022. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!