Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » József Attila öngyilkos lett...

József Attila öngyilkos lett vagy balesetben halt meg?

Figyelt kérdés

Egyesek azt mondják, hogy nem lett öngyilkos, csak nem volt türelme kivárni a vonatot, hogy elmenjen. De egy csomó helyen azt olvasom, hogy öngyilkos lett.


Ez sosem világos.


Ha azt mondom, öngyilkos lett, kijavítanak, hogy balesete volt és vica versa


2022. máj. 23. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudni pontosan, én is tanultam mindkét verzióról. Én viszont azt tanultam, hogy az utolsó időkben több búcsúlevél-szerűséget írt, ezért lehet inkább az öngyilkosságra következtetni
2022. máj. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Sokat nem oszt-szoroz szerintem, mert az biztos, hogy ha esetleg baleset volt, akkor sem bánta, hogy így alakult.
2022. máj. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem is lesz soha világos, mert senki nem látott bele a fejébe, hogy megtudja mondani mit gondolt, amikor a vonat elé állt. Azért javítanak ki, mert vizsgán ez amolyan jolly joker. Mindkettő mellett lehet érvelni, de ahhoz ismerni kell az életét, így könnyen kiderül, hogy mennyire vagy tisztában az anyaggal.
2022. máj. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
(3, amúgy van egy teória, hogy sietett, ezért az álló vonat alatt mászott át, ami megindult és így halt meg. De onnan ahonnan jött Szárszón (onnan ahol ma az emlékműve van) nem az álló vagonokhoz jutsz, hanem a vasúti kereszteződéshez, hatalmas kerülő onnan a vonathoz menni és bemászni alá. Szóval, ha a teória igaz, miért nem ment egyenesen és rohant csak át ebben az esetben a vonat előtt? Ez a másik ami moatt nem világos, hogy öngyilkos lett vagy baleset volt.)
2022. máj. 23. 08:01
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
4-es: esetleg nem onnan jött volna, ahonnan gondolták, vagy máshová akart menni, de mivel senki sincs, aki ott volt és látta volna, mi történt, ezért erröl érteletlen dolog spekulálni.
2022. máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"sietett, ezért az álló vonat alatt mászott át"

te lattal mar vonatot kozelrol? nem all az labakon hogy ott barki at tudjon kuszni :D

2022. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
7, "Tévedés, a két vagon közé mászott, nem a vonat alá.", ezt is írhattad volna és akkor adtam volna egy zöld kezet, mert a válaszod hasznos lett volna. Így csak pirosat tudtam adni.
2022. máj. 23. 10:06
 8/11 A kérdező kommentje:
A további hasznos válaszokat előre is köszönöm!
2022. máj. 23. 10:13
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Ezt csak akkor fogjuk biztosra megtudni, ha lehetségessé válik az időutazás.
2022. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Sietett a jegypénztárhoz,és közben csak a mamára gondolt.
2022. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!